Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety Polska piłka stoi w miejscu  tzn chodzi o ligowców  bo Repra jakoś gra przyjezdza  taki Karabach i jest Bach Bach czy Levadie  takie kluby kiedyś biliśmy po 5:0 . Stadiony piękne a wyników brak ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Administrator
3 godziny temu, Dominik napisał:

Ma układy przecież, jedyne co możesz być pewien to nie spadną. Zresztą jakby na to nie patrzeć, rywalizacja - rywalizacją, nie lubię gdy kluby piłkarskie z fajną historią umierają przez długi. Liga jest uboższa jakby. ŁKS, Widzew, Polonia... szkoda takich klubów :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Patrzę na tabelę i serce moje się kraje. Trzy ostatnie miejsca to: Wisła Kraków, Śląsk Wrocław, Górnik Zabrze. Tak nie powinno być.
 Walka o utrzymanie po podziale punktów będzie bardziej zacięta niż rywalizacja o mistrzostwo:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@Dominik efekt nowej miotły zadziałał? Wisła nie do POZNANIA :)

Już jutro mecz, którym żyję cała Pyrlandia, może nie zadecyduję on już o mistrzostwie, ale w ostatnich 4 meczach trzy razy wychodziliśmy zwycięsko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Grendziu napisał:

@Dominik efekt nowej miotły zadziałał? Wisła nie do POZNANIA :)

Meczu niestety nie oglądałem. Ja bym nie szukał tu efektu nowej miotły. Bardziej dopatrywał się skandalicznej wręcz pracy trenera Pawłowskiego. No popatrz na skład Wisły. Tam niema żadnego mega słabego ogniwa. Obrona? W mojej opinii obok Legii i Pogoni najlepsza w Polsce (przynajmniej na środku). Pomoc już słabiej, ale Wolski zastąpił dobrze Stilica. No i atak z Brożkiem, przepraszam z Panem Piłkarzem Pawłem Brożkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ałłłc Pan Piłkarz Paweł Brożek to bym w FM i innych Championship - ach.

Piłkarzem był Boniek i jest Lewy, może Glik czy Krychowiak :)

Wolski strzał w dziesiątkę, zarówno on Wiśle potrzebny jak i Wisła jemu. Oby znowu nie wyjechał po trzech lepszych meczach.

Za 2h zapinamy pasy i lecimy :beer1:
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam Ligi Mistrzów, z rzadka reprezentację. Mnie jara Ekstraklasa, a jak uważasz, że Brożek niegodzien by go nazywać Panem Piłkarzem, to polecam lekturę:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Klub_100

Ten Brożek w lidze, której meczem jarasz się od tygodnia do końca roku powinien załadować więcej bramek od najlepszego strzelca w 96-letniej historii Lecha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Mnie ostatnio przestała jarać piłka, więc nie będę się spierał Pan Piłkarz to Messi, Lewandowski, Boniek - a nasze grajki ligowe są jakie są - bawiło mnie to ponad 30lat non stop. Każdy który wszedł do klubu 100 ma u mnie szacunek, abyśmy się źle nie zrozumieli:beer1:

Lubię inne pozycje np. najmniej doceniane, typu defensywny pomocnik (ciekawe czemu :P) jakby co:beer-chugger:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jutro gramy z Serbią. Zatęskniłem już za naszą reprezentacją. Na jakość gry podczas eliminacji można było trochę narzekać, za to na brak emocji już nie. Mamy drużynę, kolektyw to jest pewne.
Wcześniej nie rozumiałem po co w kadrze narodowej jest Szukała, czy Cionek. Fajnie, że Nawałka zrezygnował także aktualnie z Peszki i Mili ( "najlepsze dla Mili byłoby gdyby zakończył karierę po meczu z Niemcami" - podpisuję się pod tym obiema rękoma). Są i powroty jak Wszołek czy Salamon. Nawet na siłę przed meczem nie ma się do czego doczepić.

Jestem dobrej myśli :D, żałuję jednak, że nie będzie mnie jutro na stadionie podczas meczu :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...