Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Bardziej od Japonii bałbym się Kolumbii,ale jeśli mamy wygrać MŚ w Rosji, to nie ważne z kim będziemy grać w grupie. Fajna, egzotyczna grupa. Mam nadzieję, że Nawalka nie będzie znowu chciał grać jednym składem,wtedy mamy szansę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, KaZuYa napisał:

MAM nadzieje ,ze lepiej beda przygotowani fizycznie niz na Euro I brak 2napastnika Wilczek ,Teo czy nawet Milik to za malo ... Zas bedzie Lewy podwajany.

Masz Kownasia na ta chwilę a za pół roku może ktoś inny eksploduję z talentem, może Świerszczok okrzepnie. Reprezentacja dziś to na szczęście nie sam Lewandowski ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Masz Kownasia na ta chwilę a za pół roku może ktoś inny eksploduję z talentem, może Świerszczok okrzepnie. Reprezentacja dziś to na szczęście nie sam Lewandowski ?

Jakiś szybki napastnik pokroju Olisadebe czy Jelenia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
15 godzin temu, KaZuYa napisał:

Jakiś szybki napastnik pokroju Olisadebe czy Jelenia ...

Oli był dobry na swój czas, ale przyszywany i to na maksa. Zresztą z nim czy bez niego, dawno z grupy nie wyszliśmy, a to jest min  na Mś. Kiedyś nie przeszkadzało w sumie,dziś już tak, że stał się Polakiem kuchennymi drzwiami.? Świerszczok i wszystko jasne:beer-chugger:duzy talent po przejściach, oby palemką znowu nie odbiła i będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam poważne obawy czy uda nam się wyjść z tej grupy...rywale nie tyle egzotyczni co o stylu gry,który nam wybitnie nie leży...dzisiaj jeszcze za wcześnie na jakieś poważne prorokowanie,bo pół roku to kawał czasu w którym jeszcze wiele się może wydarzyć.Zobaczymy tuż przed Mundialem jak będzie ze zdrowiem i formą naszych Orłow i rywali.Wtedy będziemy mogli powiedzieć coś więcej o naszych szansach na zawojowanie MŚ u Putina...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Grupę mamy naprawdę trudną. Faktycznie te drużyny nam mogą nie leżeć. Ale z drugiej strony mamy tyle indywidualności i czasami jakości w grze, że wszystko może się zdarzyć. Po ME wiemy jedno, Nawałka ( nie przepadam, ale bronią go wyniki) już raz pokazał, że drużynę mimo wszystko umie przygotować do najważniejszej imprezy, a kompromitacja ala Smuda nam nie grozi. Od Nawalki i od czasu m.in. fenomenu Lewandowskiego jest moda na reprezentację i nikt tam kuponów odcinać nie będzie. Nie umiem już oglądać ekstraklasy, co raz mnie widzę Barcelony i LM, ale reprezentacja jeszcze mnie kręci ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prawie tak samo futbool kreci sie na kasie szczerze to dla mnie sztuczne . Wczoraj nasze daly popis ...Teraz czekam na powrot Roberta f1 od jego wypadku nie ogladalem zadnego wyscigu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 4.12.2017 o 18:30, KaZuYa napisał:

Teraz czekam na powrot Roberta f1 od jego wypadku nie ogladalem zadnego wyscigu.

Tak samo? a ostatnio to ostatnie testy na sport.pl live czytałem jak dziecko i trzymałem kciuki aby wykręcił jak najlepszy wynik?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dwa Dinozaury, dwójka moich ulubionych obrońców dziś na stoperze w Wiśle Kraków. Głowacki i Wasilewski -szacun za całokształt:beer1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...