Skocz do zawartości

Planujemy rok 2019 z Fundacją dla Ryb


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[mention=2]Grendziu[/mention] Darek  ja naprawdę nie chce uczestniczyć w planowaniu, gdyż terminy. nie są zależne ode mnie, nawet nie wiemy na ile przed planowanym terminem kontroli żona dostanie jakąkolwiek informacje
Wiemy tylko tyle ze będzie to marzec i maj Wiec rozumiesz nie? No
 
[mention=4]elvis[/mention]Daniel, Adam, Grześ, dzieki za zaproszenie Czeka nas z żoną Tour de Pologne
Będzie miło Cie gościć. Przecież my tutaj prawie jak rodzina,połączeni pasją.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamie. Z Tobą wszędzie i o każdej porze. Ale dzieci? Już wychowałem. Szukam pijaństwa i spokoju w gronie przyjaciół!
Miło czytać. Pożyczę ci jedno swoje co bys się nieswojo nie czuł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cygan786 napisał:
5 minut temu, ArekH napisał:
Adamie. Z Tobą wszędzie i o każdej porze. Ale dzieci? Już wychowałem. Szukam pijaństwa i spokoju w gronie przyjaciół!

Miło czytać. Pożyczę ci jedno swoje co bys się nieswojo nie czuł.

Spadaj cwaniaczku. Mam nadzieję na wnuki. Dobrze się bzykało? To teraz wychowuj! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Przed chwilą, ArekH napisał:

Adamie. Z Tobą wszędzie i o każdej porze. Ale dzieci? Już wychowałem. Szukam pijaństwa i spokoju w gronie przyjaciół!

Ale Zrzęda na maksa :P wychowałem się pod namiotami jako dziecko nad wodą, byłem z nimi od zawsze w każdy weekend i całe wakacje.  Całymi rodzinami spędzaliśmy czas nad jeziorami, nie pamiętam aby Ojciec, wujostwo czy też koledzy jakoś się howali z alkoholem. Jak chcieli to pobierali, a jak chcieli to łowili ryby. Teraz też był Filip i Mateusz i jakoś dałeś radę.  Nikt Arku za Nianię nie będzie Ci kazał robić. Wyluzuj troszkę :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grendziu napisał:

Ale Zrzęda na maksa :P wychowałem się pod namiotami jako dziecko nad wodą, byłem z nimi od zawsze w każdy weekend i całe wakacje.  Całymi rodzinami spędzaliśmy czas nad jeziorami, nie pamiętam aby Ojciec, wujostwo czy też koledzy jakoś się howali z alkoholem. Jak chcieli to pobierali, a jak chcieli to łowili ryby. Teraz też był Filip i Mateusz i jakoś dałeś radę.  Nikt Arku za Nianię nie będzie Ci kazał robić. Wyluzuj troszkę :champagne-2010:

Jejku i kto tu powinien wyluzować. Darku, co ty piszesz. Przepraszam jeśli uraziłem. Spadam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadaj cwaniaczku. Mam nadzieję na wnuki. Dobrze się bzykało? To teraz wychowuj! 
Na czas zlotu tylko. A poza tym nie marzekam że mam dzieci. A nawet powiem wiecej, być może bedzie jeszcze jedno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, ArekH napisał:

Jejku i kto tu powinien wyluzować. Darku, co ty piszesz. Przepraszam jeśli uraziłem. Spadam. 

Mam luz na maksa ? gdzie leziesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, cygan786 napisał:
4 minuty temu, ArekH napisał:
Spadaj cwaniaczku. Mam nadzieję na wnuki. Dobrze się bzykało? To teraz wychowuj! emoji14.png

Na czas zlotu tylko. A poza tym nie marzekam że mam dzieci. A nawet powiem wiecej, być może bedzie jeszcze jedno.

Brawo Ty. Adam Zarty. Dzieci to podstawa. Ja po prostu, mam to już za sobą. Sory za durne komentarze. Zbyt widocznie duża różnica wieku, lub ja, nie umiem się dostosować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ArekH napisał:

W przyszłym roku, jak Nas proper zawiedzie, to mam już wykupionego Garmina na Holadię i jadę skopać mu starą dupę, ze wskazaniem na Nienawiszcz! 

Zawsze Garmina możesz wykorzystać bez konieczności kopania, a raczej zwiedzania i odwiedzin ?

Młody już nie jesteś zadyszki możesz dostać, a i moje cztery szczęśliwsze bedą.?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...