Skocz do zawartości

Planujemy rok 2019 z Fundacją dla Ryb


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

24 drużynowo mi odpowiada, choć zawody mnie nie pociągają, ale taka luźna otwarta formuła mnie by skusiła.

Pytanie tylko kto by się zgłosił "do pary" ?

@ArekH, @Zola67, @djbaloon - chłopaki ktoś chętny ?

Uprzedzam tylko, że odpowiedzialność za wynik bierzecie na siebie ;):P

 

Druga sprawa - zlot.

Czy maj, czy czerwiec dla mnie obojętnie, choć wydaje mi się, że maj (ze względu na komunie) będzie mniej korzystny dla większości.

Choć na chwilę obecna niczego nie mogę zagwarantować, to jednak zrobię co się da byle tylko spotkać się z Wami.B|

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Zlot w maju odpada, mam komunię w tym roku.

Początek czerwca wydaje się być ok.

Może niech zatem wypowiedzą się osoby z okolic miasta na R.. którego nie wolno wymieniać. Czyli @elvis @Grzes77 czy @cygan786

Ja będę dzwonić też do @Ostap i @karol w aby jakoś termin zlotu zgrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Grendziu napisał:

Zlot w maju odpada, mam komunię w tym roku.

Sprawa terminu nabiera kształtu, zatem poczekajmy na głos silnej ekipy z miasta R... ;)

Mam nadzieję, że  miasto na G.. też nie będzie w tyle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie maj też odpada. 18-tka córki. Troszkę szarpie po kieszeni.
Dla mnie najlepszy termin to 14-16 czerwca. Jesli nie ten termin to postaram sie dostosować. Tym razem zabieram kąpielówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cześć ;)

Rozmawiałem z Karolem i on się dostosuję ;)

Ja koniec maja mam chyba na SIGu zlot, 7-9 czerwca mam zlot zafiry ;) de facto nad jeziorem ;) komunię mam w maju, reszta terminów mi pasuje.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
13 godzin temu, cygan786 napisał:

U mnie maj też odpada. 18-tka córki. Troszkę szarpie po kieszeni.
Dla mnie najlepszy termin to 14-16 czerwca. Jesli nie ten termin to postaram sie dostosować. Tym razem zabieram kąpielówki.

Czyli, jeśli szkoła nie kończy w ten weekend to ten termin wydaje się być optymalny :icon_arrow1:

No to może Maraton Feeder CUP początek września jakoś lub ten maj komunijny...:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli, jeśli szkoła nie kończy w ten weekend to ten termin wydaje się być optymalny :icon_arrow1:
No to może Maraton Feeder CUP początek września jakoś lub ten maj komunijny...:champagne-2010:
Zakończenie roku szkolnego będzie 21 czerwca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...