Jump to content

Tekst czy film o tematyce wędkarskiej

Grendziu
 Share

Recommended Posts

• Administrators

Ciekawi mnie co dla Was jest interesujące w sieci. Na co zwracacie uwagę przy wyborze. Wolicie czytać aktualności, dyskutować na forum, czytać i komentować blogi czy oglądać filmy?

Jeśli już ma to być film, to na co zwracacie uwagę? Jednym z kategorii pewnie jest tematyka, która Was interesuję, następnie pewnie jakość. Czy długość filmu na dla Was znaczenie? Jacy są Wasi ulubieni youtuberzy, blogerzy, autorzy...

W sieci praktycznie już poruszono wszystkie tematy, jest niemal wszystko, trudno jest wymyślić nowy oryginalny temat. Jakie macie pomysły na nowości?

• 5 months later...
  • Administrators

Odświeżam temat. Może w końcu czas coś nagrać

Wysłane z mojego HUAWEI RIO-L01 przy użyciu Tapatalka

No właśnie. Kamera się popsuła czy co?

Nie przepadam za zbyt długimi filmami. Krótko i na tema niczym Tomek Horemski na swoim kanale. W treści pisanej lubię jak są schematy i zdjęcia. Nie wszystko da się opisać słowami , a ryciny pomagają zrozumieć co autor ma na myśli.

• Administrators

Daniel samemu mam wszystko robić? Nie umiem to raz, nie lubię kamer to dwa. A trzy, to myślę tylko o krótkich filmach w stylu C&R

Wysłane z mojego HUAWEI RIO-L01 przy użyciu Tapatalka

• Administrators

@ArekH kamerę mam już od ponad miesiąca, z Chinoli przyszła, jakoś mi się nie chcę nią robić filmów. No ale jak "muuussss to mussss" :P

7 minut temu, Grendziu napisał:

@ArekH kamerę mam już od ponad miesiąca, z Chinoli przyszła, jakoś mi się nie chcę nią robić filmów. No ale jak "muuussss to mussss" :P

Darek. Mam na myśli ten podpis pod postami że z swego coś ta hłeujujuja Wysłałeś! :D  Zarcik. Nie mogłem się powstrzymać. ;) 

• Like 1

yhym  nie wiem jak to coś wyłączyć kolego

Wchodzisz na ustawienia w zakładce "Ja" i w "edycja sygnatury" tam jest widoczna opcja podPis-u