Skocz do zawartości

Tekst czy film o tematyce wędkarskiej


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może ja mam jakąś starą wersję TT. ? Poszukaj w ustawieniach. Może "podpis własny" czy coś podobnego. Kiedyś to się inaczej nazywało, a może to na starym tel LG lub tablecie miałem też inaczej nazwane.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
9 minut temu, Elvis napisał:

Może ja mam jakąś starą wersję TT. ? Poszukaj w ustawieniach. Może "podpis własny" czy coś podobnego. Kiedyś to się inaczej nazywało, a może to na starym tel LG lub tablecie miałem też inaczej nazwane.

 

Odłożyłem temat na jutro, dziś już nie mam siły bawić się cackiem. @ArekH na bank gdybym wiedział jako to coś się wyłącza to byś nie wiedział z czego piszę :P

Wracając do filmów, trzeba by było chyba jakieś konto założyć i coś nakręcić :P Myślę, że Elvis to idealny aktor, pobije rekordy popularności :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grendziu napisał:

Odłożyłem temat na jutro, dziś już nie mam siły bawić się cackiem. @ArekH na bank gdybym wiedział jako to coś się wyłącza to byś nie wiedział z czego piszę :P

Wracając do filmów, trzeba by było chyba jakieś konto założyć i coś nakręcić :P Myślę, że Elvis to idealny aktor, pobije rekordy popularności :)

No i ma to coś. Oraz zapał do testów. Celebryta jeden. :D:P  Idę pospać chłopcy. Narobiłem się dziś przy drewnie. Spokojnej nocy życzę. Fajnie się z wami pisało!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odłożyłem temat na jutro, dziś już nie mam siły bawić się cackiem. @ArekH na bank gdybym wiedział jako to coś się wyłącza to byś nie wiedział z czego piszę

Wracając do filmów, trzeba by było chyba jakieś konto założyć i coś nakręcić  Myślę, że Elvis to idealny aktor, pobije rekordy popularności

Ten temat już też przerabialiśmy. Nic z tego nie wyjdzie. Mnie strasznie nie lubi kamera. Zdjęcia też są sporym problemem.

Myślę, że musimy popracować nad Małą lub Cervą. To by miało swój jedyny i niepowtarzalny klimat. Nikt tego nie ma. Filmy z Kobietą w roli głównej.

Ps. Nie żartuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Elvis napisał:

Myślę, że musimy popracować nad Małą lub Cervą. To by miało swój jedyny i niepowtarzalny klimat. Nikt tego nie ma. Filmy z Kobietą w roli głównej.

I takich filmów się chce oglądać .Z kobietami :D Ile to już kanałów jest na YT gdzie panowie są w roli głównej . Z czasem człowiek robi się na tyle wygodny że przy filmie dłuższym niż 5 min przewija na jakąś akcję .  

Sam uczę się "robienia" filmików i po sposobie jak preferuję oglądać na innych kanałach staram się by film nie przekraczały 4 min . Szybka akcja , krótkie ujęcia nie dłuższe niż 20 sek . Bardzo liczę na na to że uda mi się w przyszłym roku  kupić kamerę 360 st z podwodną obudową . To byłoby coś czego jeszcze nie ma jak zresztą na kanałach wędkarskich . 

 

Panowie jest niższa . Brać się do roboty ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...