Skocz do zawartości

Tekst czy film o tematyce wędkarskiej


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Chyba dorosłem do tego aby kręcić filmy, jednak jak patrzę na jakość filmów np. Bartka z Feeder Bait to wydaje mi się, że trudno będzie dorównać do takiego poziomu. Jego filmy robią ròżnice. :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
10 godzin temu, cygan786 napisał:

Myślisz że jak nagrasz pierw szy czy drugi film to od razu Oscara dostaniesz. Daj swoje dzieła innym ocenić. Pamietaj że liczy się przekaz. Just do it!!!

Nie chcę Oscara, nigdy nawet bym o tym nie pomyślał, szczerze, to nie chcę mi się kręcić filmòw i potem ich obrabiać. Jeśli coś mam powstać lub powstanie to niech ma jakość, a nie byle by było. Jeśli filmy powstaną w moim wykonaniu to tylko dlatego aby promować cały projekt "dla Ryb" w tym przypadku będzie to mega poświęcenie z mojej strony. Nigdy nie miałem i nie mam parcie na szkło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było mieć operatora który zna się na wędkowaniu i uchwyci najciekawsze momenty i nie przeoczy istotnych elementów. Ale i ze statywem też mozna dać radę. Też bym chciał kiedyś spróbować swych sił ale jeszcze za cienki jestem i dużo muszę sie nauczyć. Całe szczęście że jest tu cała ekipa fachowców i miło by było uczyć się na waszych filmach na normalnych wodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • Administrator
5 minut temu, ArekH napisał:

Jestem ewenementem, nawet we własnym środowisku. Kocham czytać. Ale niestety. Dotrzeć teraz do szerszej rzeszy? Jedynie Audio. 

No tak oki, ja też lubię czytać, nie mam parcia na szkło i nie muszę być kolejną łysą gwiazdą YT :P

Szkoda tylko, że taki uparty jesteś co do fejsa, ale jak to się mówi, szanuję Twoją decyzję :)  W sumie to ja mam podobnie co do nagrywania filmów, nie chcę i nie za bardzo lubię :icon_arrow1:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...