Skocz do zawartości

Tekst czy film o tematyce wędkarskiej


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to tak wygląda w rzeczywistości, ale wydaje się tam strasznie mało ludków. W Poznaniu w piątek jak wejściówki są Vip, wydaje się więcej i to wyraźnie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

O fajnie, że odświeżyłeś temat, to może tutaj zaapeluję.

Panowie forumowicze, bo strona główna jest słaba, czy wyrażacie czasami zgodę tak jak to zrobiłem z kiejm Mivardi @Splot, aby najlepsze wpisy lądowały na głównej. Chcę ją jakoś ożywić, filmów kręcić nie umiem i nie chcę, więc najlepsze wpisy czy to z opisu sprzętu wędkarskiego, czy też z wyprawy wędkarskie nie tyle co przenoszone, a dublowane na stronę główną i podpisane autorem

Kto wyraża zgodę łapka w górę:icon_arrow1:
Ja ostatnio nie mam weny do pisania... Aby nie było, że nic nie robię, to towarzyszę Agnieszcze przy robieniu kartek świątecznych, które to wyślemy do sponsorów - robota HAND MADE - 6h - 8 kartek...

kartki.jpg.408d609b3ab3833cbf84d768d0e4e652.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dużo w tym filmie zamieszania i oskarżeń. Niepotrzebne są te wyzwiska i pretensjonalne wypowiedzi. O.o

Znałem to pismo (jak pewnie większość w latach 80-90) i czytałem o problemach jakie pojawiły się z wydawaniem Wędkarza Polskiego.
Rozumiem rozgoryczenie i poczucie bezradności, ale nie mam tej wiedzy by określić co się stało i kto ma rację.
Jak wspomniałem, nie odpowiada mi również forma przekazu w tym filmie, choć rozumiem co autor-redaktor chciał pokazać.

Jak to rozwiązać nie wiem, ale to musi zrobione tak, by nikt już później nie próbował podważać wyniku rozstrzygnięcia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 10 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...