Skocz do zawartości

Tablica podświetlna


cygan786
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Brak zajęcia w pracy zaowocował stworzeniem tablicy podświetlanej. Pomysł zaczerpnięty oczywiście od@elvis . wszystkie materiały z recyklingu. Koszt zerowy, oprócz stojaka ktorego kiedyś kupiłem. Jutro testy. W najbliższym czasie bedzie jeszcze odpowiednio pomalowany. Teraz to wersja robocza.93194449b1fc7df1915835b5ecae2c8a.jpg656b8693e77b7746bbc158283bfbc3ff.jpg604806da29e59d5e49bd4abab08e07f1.jpge3daa220cc89d3c02aa5e05bbcced17f.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, cygan786 napisał:

Brak zajęcia w pracy zaowocował stworzeniem tablicy podświetlanej. Pomysł zaczerpnięty oczywiście od@elvis . wszystkie materiały z recyklingu. Koszt zerowy, oprócz stojaka ktorego kiedyś kupiłem. Jutro testy. W najbliższym czasie bedzie jeszcze odpowiednio pomalowany. Teraz to wersja robocza.93194449b1fc7df1915835b5ecae2c8a.jpg656b8693e77b7746bbc158283bfbc3ff.jpg604806da29e59d5e49bd4abab08e07f1.jpge3daa220cc89d3c02aa5e05bbcced17f.jpg

Jak z recyklingu to samo święci? :221_see_no_evil:

A na poważnie. Dobra robota:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę grube te Twoje linie, dorób parę pomiędzy nimi by lepiej było widać brania. A poza tym to brawo Ty!
 
5bbce20a33f7a_Beznazwy.png.f8c21b872e7e17ae182549a218dfe0ba.png
Te linie to przyklejone paski izolacji elektrycznej. To tylko wersja robocza. Jak pomaluje bedzie git.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, cygan786 napisał:

Te linie to przyklejone paski izolacji elektrycznej. To tylko wersja robocza. Jak pomaluje bedzie git.

Popatrz, porównaj byś był zadowolony i nie trzeba było przerabiać. Przed Tobą cała zima na myślenie :P

A później i tak będziesz korzystał z sygnalizatora :Hehehe-min:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz, porównaj byś był zadowolony i nie trzeba było przerabiać. Przed Tobą cała zima na myślenie

 

A później i tak będziesz korzystał z sygnalizatora :Hehehe-min:

Potestuje wyciagne wnioski i poprawie.

Będę korzystał tam gdzie mam auto pod nosem bo targać gratów mi się niechce.

Zasilanie mam z aku żelowego 7Ah to trochę waży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako bazy do tablicy użyłem scina blachy aluminiowej o grubości 1 mm. Wysokości nie pamietam ale szerokość to 62cm.
Wygięcie to mały pikuś. Kolega podarował mi włącznik a ledy z odzysku. Do zasilania użyłem aku żel 12V 7,2Ah który miałem na magazynie. Zabrakło czasu żeby pomalować i nanieść paski to użyłem czarnej taśmy izolacyjnej. Malowanie raczej będzie konieczne ze wzgledu na efekt odbicia i wrażenie 3D po załączeniu ledów.
Mam jeszcze jakieś wieksze kawałki blachy z kwasówki to zrobie jeszcze z niej. Będzie trudniejsza w obróbce, ale jakoś dam radę dostepnymi narzedziami.@elvis dzięki za inspiracje.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...