Skocz do zawartości

Dziwny pomysł


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A gdyby tak całkowicie zrezygnować ze wszystkiego co jest związane z wędkarstwem?
Spróbuj i powiedz jak było. Wytrwałości życzę. Rzuć wszystko i wyjedz w Bieszczady. A założe się ze już po godzinie będziesz strugał patyka z leszczyny i wyciągał nitki z gaci.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Grendziu napisał:

Kiedy ja całkiem poważnie to napisałem...O.o:(:$

Jak Arek napisał -ludzie żyją bez wędkowania 

Sam doświadczyłem dluuuuuiej przerwy, były inne priorytety przy których wędkarstwo zeszło na dalszy, daleeeeki plan.

 

Dopiero po paru latach, gdy wszystko się ustabilizowało, zmieniła się sytuacja wróciłem do hobby.

Pewnie - nie którzy bez wędki nie wyobrażają sobie życia, albo nie wyobrażają sobie sytuacji które mogą zmienić „życie” w którym na wędkarstwo nie ma czasu lub środków 

 

edit: Albo najzwyczajniej się nie chce

Edytowane przez MrProper
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Grendziu napisał:

A gdyby tak całkowicie zrezygnować ze wszystkiego co jest związane z wędkarstwem?

?

Miałeś nie pić, coś Ci wczoraj na tym koncercie podsunęli, leć na detox, "hilfe", to może być zaraźliwe, może trzeba zacząć od amputacji, w tym wypadku trza zacząć od głowy, bo tam się ten głupi pomysł pojawił :icon_arrow1::champagne-2010:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie raz jechałem nad wodę i nawet kijów z pokrowca nie wyjąłem. Ale las i wodę muszę mieć żeby żyć. Kiedyś miałem ciężkie czasy i po zimie dwa miesiące nie mogłem nigdzie się wyrwać, po ścianach łaziłem, żona miała mnie dość, byłem nerwowy i nieznośny, do tego każdy wieczór ze szklaneczką w łapie czegoś mocniejszego kończyłem. Jeszcze miesiąc i byłbym alkoholikiem.:D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...