Skocz do zawartości

Rybomania Warszawa 2018


suwi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, suwi napisał:

@Grzes77 zawsze możesz powiedzieć że masz służbę poza kolejnością ulubiona wymówka moich kolegów na imprezę poza miastem 

Ja mam taką pracę, że mogę powiedzieć, iż jadę na tydzień w Polskę np do Poznania na czynności i spoko, tylko wtedy mam co jakiś czas telefon i niuchanie czy jestem trzeźwy. Życie nie polega na stałych kłamstwach, ja staram się unikać jak tylko mogę oszukiwania, w terminie targów jest impreza urodzinowa, na którą muszę się stawić, tylko dlatego nie mogę zostać na noc w sobotę, a jak już pojadę z kumplami z pracy na targi, to nie będę łaził gdzieś bez nich, więc sorry koledzy, pogaduchy jak najbardziej, jednak jakaś impreza nie da rady z mojej strony :champagne-2010: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 16.11.2018 o 07:36, suwi napisał:

No i poraz kolejny cały plan poszedł w p... 8 zabezpieczam imprezę a 9 mam egzamin ?

U mnie to samo. Mój tata w środę miał zabieg oka, no i z góry ma wyznaczoną wizytę kontrolną na 8, więc muszę go zawieźć do szpitala do Radomia, do tego zjazd rodziny w niedzielę do babci, która mieszka u moich rodziców, więc nie wypada się nie pojawić na niedzielnym obiedzie, nawet niedzieli nie zaznaczyłem w propozycjach grafikowych jako wolny dzień, odpuściłem sobie te targi, pomysły na zakupy też mi się skończyły :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 18.11.2018 o 17:59, Grzes77 napisał:

U mnie to samo. Mój tata w środę miał zabieg oka, no i z góry ma wyznaczoną wizytę kontrolną na 8, więc muszę go zawieźć do szpitala do Radomia, do tego zjazd rodziny w niedzielę do babci, która mieszka u moich rodziców, więc nie wypada się nie pojawić na niedzielnym obiedzie, nawet niedzieli nie zaznaczyłem w propozycjach grafikowych jako wolny dzień, odpuściłem sobie te targi, pomysły na zakupy też mi się skończyły :champagne-2010:

Zawsze jest szansa otworzyc sezon w Poznaniu na największej yego rodzaju imprezie w PL:icon_arrow1:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, cygan786 napisał:

Też miałem plan by pojechać do stolycy na Rybomanie. Niestety sobota w pracy,a w niedzielę jadę do chrześniaka.
Ot i sobie zaplanowałem.

Bo szaconek do stolycy trzeba mieć ! :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji targów, serdecznie zapraszam też do nas do sklepu na Obozową 85 :)   Oferta zimowa już praktycznie na półkach a że jest dość niepowtarzalna więc warto zajrzeć ;) 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kur... nareszcie w normalnym miejscu w centralnej PL będzie impreza ;)

Będę, pewnie sobota albo niedziela. Żona chyba wigilię odrabia w sobotę to pewnie pójdę w niedzielę ;)

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...