Skocz do zawartości

Rybomania Warszawa 2018


suwi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O nie wiedziałem o tym, że Rybomania w grudniu trafia do stolicy.

Ja na 99% pojadę 8 w sobotę, bo mi wpadł ostatnio pomysł na zakup łódki lub kajaka, to wydatek kilku tysięcy, więc tu muszę poprzymierzać swój zadek do różnych pływadełek. Ostatnio trochę zapoznaję się z tematem kajaków wędkarskich z napędem na pedały, to super rozwiązanie, tylko wydatek od 5 tysi  wzwyż. Tak więc muszę pojechać na te targi, no chyba, że coś mi wypadnie nieoczekiwanego :champagne-2010:

Edytowane przez Grzes77
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Kurcze korci mnie aby jechać.  Można byłoby wspólnie weekend spędzić :beer-chugger:, z tym, że do końca roku nie mam już wolnego. Jutro muszę wziąć wolne, a za tydzień jadę na kilka dni na Ukrainę.
No chyba, że jakoś około 12tej w piątek uciekłbym z Poznania robiąc nadgodziny. 
Tylko ilu by Nas było na trzy dni i co z noclegami?:icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na weekend to raczej nie dam rady, skoczę tylko tam i z powrotem.

Ja też mam dziś coś wspólnego z Ukrainą, dostałem do prowadzenia trupa z tego państwa i zapowiada się na dłuuugi temat >:(, no ale od tego jestem.

Jak coś to jakieś piwko na targach jak najbardziej, bo się kilku kumpli z pracy wybiera, to zabiorę się z nimi, jednak na noc nie dam rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Mnie się nie opłaca drałować bez noclegu. @Grzes77 żona zabrania, czy nie możesz, bo praca?

Grafik w pracy do ogarnięcia, gorzej ze sklepem, bo w soboty moja żona zawsze sprzedaje (pracownica ma wszystkie weekendy wolne). Jakbym powiedział, że jadę obejrzeć kajaki, to by zaraz było więcej gadania, niż to warte. Ja będę ten wyjazd musiał "rozegrać" taktycznie, na pewno na noc nie zostanę, bo wtedy za żadne skarby nie wytłumaczę, że spędziłem noc w Wawie z łysym "przy kości"  kolegą, lub kolegami :champagne-2010:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 minuty temu, Grzes77 napisał:

Grafik w pracy do ogarnięcia, gorzej ze sklepem, bo w soboty moja żona zawsze sprzedaje (pracownica ma wszystkie weekendy wolne). Jakbym powiedział, że jadę obejrzeć kajaki, to by zaraz było więcej gadania, niż to warte. Ja będę ten wyjazd musiał "rozegrać" taktycznie, na pewno na noc nie zostanę, bo wtedy za żadne skarby nie wytłumaczę, że spędziłem noc w Wawie z łysym "przy kości"  kolegą, lub kolegami :champagne-2010:;)

Podaj nr na priv to ja zadzwonię i wytłumaczę :P

Kolega chyba nie wie, że u Nas od Rybomanii prawie wszystko się zaczęło i czas Rybomanii to czas święta i świętowania na całego, a same targi są tylko dodatkiem. @Grzes77 przyjedź już w czwartek to do niedzieli żona zapomni, że wyjechałeś :221_see_no_evil:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...