Skocz do zawartości

Buggy do 7000zł


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Może i być za 2tyś zł, chyba najważniejsze aby była homologacja. Wiadomo po co, jeśli mamy średniowiecze w kradzieży ryb, to będziemy walczyć mieczami, siekierkami ubierając zbroje (żart)


No i musi być na 2 osoby.

Najbliżej mi do tego:
https://www.olx.pl/oferta/buggy-kandi-250-homologacja-CID5-IDvmxNI.html#937e35d254

Choć korci aby podnieść budżet i kupić zabawkę na wypasie, np.:
https://www.otomoto.pl/oferta/nowy-zmota-buggy-140km-2osobowy-ID6BtD3C.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

Jak ktoś się zna na tych zabawkach proszę o linki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grendziu Pierwszy chyba nie aktualny  - nie otwiera linku

 

Drugi to maszyna bardziej wyczynowa, powiedz mi jak chcesz wsiadać i wysiadać do niego. Tam trzeba sie wpełzać, a goniąc kłusoli -  nawet jakbyś im na plecy najechał, zanim sie z tego wygramolisz to Ci uciekną ? 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
47 minut temu, MrProper napisał:

@Grendziu Pierwszy chyba nie aktualny  - nie otwiera linku

 

Drugi to maszyna bardziej wyczynowa, powiedz mi jak chcesz wsiadać i wysiadać do niego. Tam trzeba sie wpełzać, a goniąc kłusoli -  nawet jakbyś im na plecy najechał, zanim sie z tego wygramolisz to Ci uciekną ? 

 

Mnie otwiera. Aktualne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchaj ich Grendziu ,przecież te wszystkie wynalazki nie dośc,ze drogie,to robia tyle hałasu,że kłusownik usłyszy je z 10 km. :D Kup sobie to...ciche,dyskretne i tanie...bez problemu podjedziesz tym do kłusola tak,że nawet się nie zorientuje.Tani w eksploatacji,niezawodny,bo nie ma tam co się zepsuć i ekologiczny do tego. :D 

ile_koni_ma_twoje_auto_56.jpg

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...