Skocz do zawartości

Buggy do 7000zł


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Grendziu napisał:

Ile za to cuuuśo.O

To akurat drogie  9$

 

ale gdzieś przewinęło mi sie podobne (czerwone ) za 15 pln

Jak znajdę to podeśle 

 

 

https://www.otomoto.pl/oferta/buggy-800-nbluck-zarejestrowany-4x4-wciagarka-ID6BrrqT.html#232198f6b3

Edytowane przez MrProper
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Grendziu napisał:

Tez go widziałem, nawet miałem pisać ze nawet wyposażony w bożepomogej ????? idealny do takich zadań ?????

Ale urzekł mnie ten który wkleiłem - tylko cena ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
9 minut temu, MrProper napisał:

Tez go widziałem, nawet miałem pisać ze nawet wyposażony w bożepomogej ????? idealny do takich zadań ?????

Ale urzekł mnie ten który wkleiłem - tylko cena ?

Trzeba dorobić. Kasa leży  na ulicy tylko trzeba mieć pomysł na zarobek. Generalnie nie mam ciśnienia że już dziś muszę kupić. Jak coś bedzię ekstra to bieremyi

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
9 godzin temu, Grendziu napisał:

Trzeba dorobić. Kasa leży  na ulicy tylko trzeba mieć pomysł na zarobek. Generalnie nie mam ciśnienia że już dziś muszę kupić. Jak coś bedzię ekstra to bieremyi

No i coś przeczuwałem, że jak to napiszę to od razu będzie na odwrót.
 

https://www.olx.pl/oferta/buggy-kandi-250-homologacja-CID5-IDvmxNI.html#937e35d254

Uzyskałem cenę za jaką powiedziałem, że  to kupię. I teraz tak, na kacu w sobotę czy niedzielę bym to kupił od razu. Dziś akurat jestem markotny i marudny i zadaje sobie pytanie czy to coś jest tak naprawdę potrzebne, czy da się bez tego żyć i dobrze funkcjonować, czy to nie będzie kolejna zabawka która stanie w kącie, a kasa wyrzucona w błoto.

To tak trochę jak z łodzią, (wędkami i innymi pierdami naszymi) musimy ileś razu kupić, aby wiedzieć, że to już to, jak z Daiwa, że weźmiesz i wiesz, że to strzał w 10tkę.
Łódkę mam 4 tą na pełnym wypasie, pływam dość mało, z braku czasu i powiedziałem, że już nigdy nie wymienię, a czasami zadaję sobie pytanie, czy aby na pewno bym czegoś nie zmienił i odp. brzmi że tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...