Skocz do zawartości

Buggy do 7000zł


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Administrator

Jest zaje... od czasu jak go ujrzeliśmy to zastanawiamy się nad jego przeznaczeniem. Za fajny i za głośny na kłusoli, może będzie maskotką, sam nie wiem :champagne-2010: sprzedający sympatyczny, spędził przy nim bardzo dużo czasu, niemalże autorski projekt.

Do czwartku będzie decyzja czy i co robimy z nim dalej. Jest mini pomysł na niego już. Aktualnie jest już u mechanika. Problemy z gaźnikem bodajże.

Może jakaś ksywka?

 

20181124_112848.jpg

20181124_112839.jpg

20181124_101712.jpg

20181124_101656.jpg

20181124_112810.jpg

20181124_101725.jpg

20181124_112910.jpg

20181124_101703.jpg

20181124_112801.jpg

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grendziu napisał:

Jest zaje... od czasu jak go ujrzeliśmy to zastanawiamy się nad jego przeznaczeniem. Za fajny i za głośny na kłusoli, może będzie maskotką, sam nie wiem :champagne-2010: sprzedający sympatyczny, spędził przy nim bardzo dużo czasu, niemalże autorski projekt.

Do czwartku będzie decyzja czy i co robimy z nim dalej. Jest mini pomysł na niego już. Aktualnie jest już u mechanika. Problemy z gaźnikiem bodajże.

Może jakaś ksywka?

20181124_112810.jpg

Żółta febra. :P

 

Jeszcze tylko załogę wyposażyć w MSBS Grot i można nawet dziki straszyć. :D

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Może jakaś ksywka?

Kiedyś za komuny w moim mieście był monopolowy o potocznej nazwie "żółtek", nie wiem czemu od razu ta nazwa skojarzyła mi sie do tego "cuda techniki" :D:223_speak_no_evil::champagne-2010: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 minuty temu, ArekH napisał:

Jaśniej @Grendziu. Kupiłeś zabawkę. Rozumiem że koszty poniosłeś własne. Może odrobina wysiłku skoro kulasek Ci nie dopisuje:P I ogarniesz dla niedoinformowanych zyski, wydatki i koszty własne fundacji? Złamasiarnia pozafundacyjna strasznie hejtuje że masz nas za plantów, którzy łożą na Twój, prywatny biznes. :icon_arrow1:

Pozwole sobie na odp. W innym wątku szerzej ( to pytanie też przenieść gdzieś z finanasami może jako całość) jak odpocznę po nieprzespanej nocy (gra też Lech)i usìadę do kompa. Z checią poczekam także  na pytania inne, jeśli sie pojawia to odp.:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...