Skocz do zawartości

Buggy do 7000zł


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Grendziu napisał:

Pozwole sobie na odp. W innym wątku szerzej ( to pytanie też przenieść gdzieś z finanasami może jako całość) jak odpocznę po nieprzespanej nocy (gra też Lech)i usìadę do kompa. Z checią poczekam także  na pytania inne, jeśli sie pojawia to odp.:champagne-2010:

I tak wszyscy wią, że leń z Ciebie! ;) :champagne-2010: Czekamy! :icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
11 minut temu, ArekH napisał:

I tak wszyscy wią, że leń z Ciebie! ;) :champagne-2010: Czekamy! :icon_arrow1:

Lubię teorie spiskowe przeciwko mnie i wobec fundacji, dziecka które rozpieszczam ponad stan, choć jej imienia bronić będę ( podpowiadam tym, gdzie mam slaby punkt), a to kto co o mnie piszę osobiście mam totalnie w pompie. Jestem i byłem zawsze sobą.

To oznacza także że jako projekt  dla Ryb jestesmy popularni i odneśliśmy jakiś tam sukces:39icon: @ArekH spałem 2h, gra Kolejorz potem Barca, poczekam na kumulację pytań i jutro jeśli mogę odpowiem. 

Tak na szybko odpisuję, bo leń jestem i kto tam jeszcze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Przed chwilą, ArekH napisał:

Darecki stary druhu. Co mnie twoja Barka. Gdyby KSSG jeździła, to Jaaaaa. "Iś libe alkohol! " 

@ArekH wiesz kto cierpi na moim zaślepieniu i czasie który angażuje w fundacje? Rodzina i jeśli mam mieć jakiekolwiek wyrzuty sumienia to w tym aspekcie niestety... o.O

Dziś syn ze swoją drużyną po raz pierwszy odniósł tak duży sukces , 2 miejsce na 27 drużyn, a w finale przegrał z chłopakmi ze swojego klubu, bo Oborniki grały przeciwko sobie.

Sam ponoć strzelił 13 bramek i jakiegos super karnego, a mnie przy tym nie było:$

20181124_194211.jpg

IMG_20181124_144011.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 minuty temu, ArekH napisał:

Nie lubię piłki nożnej. Ale składam gratulację dla młodego ziomala. Geny zwycięstwa, pewnie po Mamie. Z Lubuskiego! :P

No jasne:221_see_no_evil:

Gra i ustawia się podobnie jak ja w Jego wieku, więc jest jak Tata.:39icon: Czasami gwiazdorzy za bardzo na boisku i to chyba ma po Mamie:champagne-2010:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grendziu

Darek coś Ty za "kanarka" kupił ? B|

To nie plaże Long Beach, to nie słoneczna Kalifornia. :D

Przemalujesz go, a może chłopaki z poligonu podrzucą Ci jakąś siatkę maskującą ?

Tak poważniej to fajny autek, ale "trochę" rzuca się w oczy.:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...