Skocz do zawartości

Sonubaits


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Fantomas napisał(a):

"Modelowe" łowisko PZW Szczecin ?

Najlepsze w tym, że łowię tam z 5 lat na Sonu i praktyczne co roku daje coraz słabsze wyniki. No, ale w 2022 sięgnęły dna. ???

zaćma, ne wem. ja na Czarnym koło Czarnowa. od pierwszego razu zawsze połowię. dobra woda, tylko trzeba sobie poradzić z cieniutką warstwą "glonów" na dnie. nie ma wuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
34 minuty temu, Fantomas napisał(a):

"Modelowe" łowisko PZW Szczecin ?

Najlepsze w tym, że łowię tam z 5 lat na Sonu i praktyczne co roku daje coraz słabsze wyniki. No, ale w 2022 sięgnęły dna. ???

"modelowa wodą" jest tylko jedna w Polsce, ale aby była perfekcyjna, to trzeba wytępić karpie, amury i japońce oraz pozwolić na badania okresowe i modelowe zabieranie ryb wg norm... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Adolf napisał(a):

"modelowa wodą" jest tylko jedna w Polsce, ale aby była perfekcyjna, to trzeba wytępić karpie, amury i japońce oraz pozwolić na badania okresowe i modelowe zabieranie ryb wg norm... 

Gorzej ci?

Znaczy jeszcze bardziej gorzej ci?

??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 minuty temu, Fantomas napisał(a):

Gorzej ci?

Znaczy jeszcze bardziej gorzej ci?

??????

Tak jakby, dzisiaj ktoś znalazł fotopółake, fot nr 1, pojechałem w wolnej chwili luknąć czy jej nie zakosił, na szczęście była fot nr 2

IMG_20230129_101545.jpg

IMG_20230129_130821.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Adolf napisał(a):

Wchodzę w guglacza a tam więcej rodzajów zanęty, jak ryb w wodzie ????????

Może poczekam do targów Rybomanii, bo poza MMM , F1 mało już co kojarzę ???

Tak czy inaczej jak w innym wątku, ten rok jeśli będzie z Fidelem to skupię się tylko na Sonu,

Pellet to pellet, zwykła gąbka, która ma w wodzie bardzo dobrze pracować , a my możemy ją dobrowolnie modyfikować ???

Aż się dziwię, że @NPC nic nie polecał.

Proszę bardzo, ma być bardziej wędkarsko, to zapraszam szerokie grono do dyspozycji ???

A co ja jestem przedstawiciel Prestona czy innego Drennana?

Szybciej Fox'a i ich spółki córki Fox Rage :P 

 

Sonu to głownie zmielone pellety, kulki czy inne tam ich odpady (przynęty) produkcyjne z dodatkiem: kryla, mączki rybnej itd.
Co Ci mam polecać? Młynek do kawy i mielenie starych kulek z pelletami, dla mieszanek pracujących konopie 5%, tłusta soja 5%. Dla mieszanek smużących mleko w proszku lub kakao od 1%do 5%.

Jako wypełniacz soja odtłuszczona, kukurydza lub bułka tarta, można też zmielić kaszę lub dodać kaszy manny. Dobre są też 'zużyte' drożdże.

Można też dodać milion innych lepszych lub gorszych wypełniaczy bo one mają za zadanie zwiększyć ilość mieszanki. Podstawą i tak są pellety.

 

POLECAM i tutaj ładna facjata jakiejś fit trenerki.

 

  

1 godzinę temu, Adolf napisał(a):

Tak jakby, dzisiaj ktoś znalazł fotopółake, fot nr 1, pojechałem w wolnej chwili luknąć czy jej nie zakosił, na szczęście była fot nr 2

 

Przewieś je gdzieś indziej lub wyżej jak możesz, niech się fama niesie, że są, są mobilne i ktoś się tym interesuje.

 

 

Edytowane przez NPC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adolf  pomyśl aby Sonu zamienić na Dynamite Baits. Mają lepszą cenę, a jakość wydaje mi się trochę lepsza- biorę pod uwagę zanęty na rzekę i płciowe. Te ostatnie to moje odkrycie tej jesieni i jeśli będę miał do nich dostęp to będą nr 1 w zimnym okresie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.01.2023 o 08:40, Splot napisał(a):

@Adolf  pomyśl aby Sonu zamienić na Dynamite Baits. Mają lepszą cenę, a jakość wydaje mi się trochę lepsza- biorę pod uwagę zanęty na rzekę i płciowe. Te ostatnie to moje odkrycie tej jesieni i jeśli będę miał do nich dostęp to będą nr 1 w zimnym okresie.

zawsze lubiłem zanęcać płciowo?. dynamity dobre. złego słowa nie powiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Adolf napisał(a):

A dokładniej?

 

 

Dokładniej to jak pisałem jakościowo pierwsza liga ale cena niższa- dlatego polecam. Dodam, że już przestałem wierzyć w jakieś cuda na patyku. Ma być śmierdziuch i tyle, ewentualnie kolor czerwień, zieleń.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...