Skocz do zawartości

Sonubaits


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
15 minut temu, Splot napisał(a):

Dokładniej to jak pisałem jakościowo pierwsza liga ale cena niższa- dlatego polecam. Dodam, że już przestałem wierzyć w jakieś cuda na patyku. Ma być śmierdziuch i tyle, ewentualnie kolor czerwień, zieleń.

Bardziej pytałem o dokładne nazwy, które Ci się sprawdziły, ale dziękuję ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adolf napisał(a):

Bardziej pytałem o dokładne nazwy, które Ci się sprawdziły, ale dziękuję ???

a to łan ...j, ma śmierdzieć. napisał Kolega

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adolf napisał(a):

Bardziej pytałem o dokładne nazwy, które Ci się sprawdziły, ale dziękuję ???

Zanęty które używam na co dzień:

1) Zanęta Dynamite Baits Big Fish 1.75kg - River Shrimp & Kril - używam jak nazwa wskazuje na rzekę. Paczka zawiera wypełnienie w postaci pelletu. Klenie i brzany lubią to

2) Frenzied Hempseed Groundbait - cała seria godna polecenia. Ilość konopi powala, płoć i leszcz.

3) Zanęta Dynamite Baits Big Fish 1.75kg - River Cheese & Garlic- rzeczna, taka uniwersalka. Jak ktoś chce klenie to bardziej spisuje się ta z pozycji 1, a może to moje przekonanie

4) Zanęta Dynamite Baits Swim Stim Feeder 1.8kg - F1 Sweet - na komercję jest ok

Zanęty te wabią ryby ze Szczecina, na komercji ze stawów w odległych miejscowościach gminy. Kupuję bo są bogate w składzie i nie mają strasznych cen. Kupuję je na miejscu w krapiowy.pl 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Splot napisał(a):

Zanęty które używam na co dzień:

1) Zanęta Dynamite Baits Big Fish 1.75kg - River Shrimp & Kril - używam jak nazwa wskazuje na rzekę. Paczka zawiera wypełnienie w postaci pelletu. Klenie i brzany lubią to

2) Frenzied Hempseed Groundbait - cała seria godna polecenia. Ilość konopi powala, płoć i leszcz.

3) Zanęta Dynamite Baits Big Fish 1.75kg - River Cheese & Garlic- rzeczna, taka uniwersalka. Jak ktoś chce klenie to bardziej spisuje się ta z pozycji 1, a może to moje przekonanie

4) Zanęta Dynamite Baits Swim Stim Feeder 1.8kg - F1 Sweet - na komercję jest ok

Zanęty te wabią ryby ze Szczecina, na komercji ze stawów w odległych miejscowościach gminy. Kupuję bo są bogate w składzie i nie mają strasznych cen. Kupuję je na miejscu w krapiowy.pl 

tej drugiej nie znam, ale pozostałe 1 liga. polecam. ja je jeszcze rozcieńczam tak na 30-40% na kilogram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, christhof70 napisał(a):

tej drugiej nie znam, ale pozostałe 1 liga. polecam. ja je jeszcze rozcieńczam tak na 30-40% na kilogram

Druga jest pod glajdy, czyli zwykła spożywcza ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro temat Sonubaits się rozmył, to swego czasu jak częściej wędkowałem na komercji, wiosną bardzo mi się sprawdzał Bait-Tech Envy Method Mix. Do Świetna ale dość trudna zanęta. Bardzo słabo się klei. Korzystałem z wersji Green. https://sklepdrapieznik.pl/zanety/17440-zaneta-bait-tech-2kg-envy-green-hemp-and-halibut-method-mix.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Czyli i tak trzeba kupić z 4 rodzaje Sonu z 4 rodzaje Baitech, 10kg scretting aby wymyślać nad wodą sobie co się chce ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam 4 podstawowe od sonu MMM jasny,ciemny ,marine i zielony i łącze dwie w różnych proporcjach w zależności jaki odcień chce uzyskać ,pory roku czy lowiska

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 godziny temu, Gwiazda napisał(a):

Ja używam 4 podstawowe od sonu MMM jasny,ciemny ,marine i zielony i łącze dwie w różnych proporcjach w zależności jaki odcień chce uzyskać ,pory roku czy lowiska

To ile mam tego kupić, bo chciałem i F1 oprócz MMM, pikantna i coś słodkiego ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze. Przy komercyjnym wędkowaniu na metodę bardzo też sobie ceniłem zanętę Super Crush Carp Method Mix. Nie widzę już jej w ofercie. Grubsza frakcja niż MMM i o wiele lepsze właściwości klejące. Świeżo namoczona potrafiła grubszymi frakcjami popracować w górę. Przy wcześniejszym namoczeniu normalnie dywanowała. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...