Skocz do zawartości

Zanęty - razem czy osobno


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Przed chwilą, MrProper napisał:

Warto moze odkopać pomysł smaki,

Choc to trudny rynek, bo ilu mistrzów wice i znanych wędkarzy, tyle mieszanek i kulek

Ale kto wie moze to bedzie kolejny „Orange chocolette Grenda” ?

Nazwy będa forumowe - nicki po oświadczeniu specjalnym:D

A na poważnie, na razie nie, za rok też nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i o to chodzi Arek - coś tam mieszkałeś po próbach.
Ja biorę zawsze bazę - sprawdzoną,  do tego drugi jakiś wynalazek, zaczynam zawsze od sprawdzonej, jeśli nie reaguje wtedy zaczynam kombinować z domieszkami i uzdatnianiem w ewentualne ziarna, robaki,  atraktory
A czasem poprostu wystarczy przynętę zmienić - trafic w gust i idzie na każdym „błocie” jaki zapakujesz w podajnik
Mam podobnie, tylko ja mam trzy mieszanki. Jedną sprawdzoną i dwie skrajnie różne. Nie inaczej będzie i jutro. Dodatkowo idę na dwie różne metody. Mam nadzieję, że będzie ciekawie jak ostatnio.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ArekH napisał:

Tu bym raczej się spodziewał "Pepsi chocolette Grenda"

Jak zwał tak zwał byle skuteczne było i co by Darek kolejnych zakładów nie musiał zakładać w temacie „zbijanie wagi dla zdrowia ryb” ????

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, elvis napisał:
10 minut temu, MrProper napisał:
No i o to chodzi Arek - coś tam mieszkałeś po próbach.
Ja biorę zawsze bazę - sprawdzoną,  do tego drugi jakiś wynalazek, zaczynam zawsze od sprawdzonej, jeśli nie reaguje wtedy zaczynam kombinować z domieszkami i uzdatnianiem w ewentualne ziarna, robaki,  atraktory
A czasem poprostu wystarczy przynętę zmienić - trafic w gust i idzie na każdym „błocie” jaki zapakujesz w podajnik emoji6.png

Mam podobnie, tylko ja mam trzy mieszanki. Jedną sprawdzoną i dwie skrajnie różne. Nie inaczej będzie i jutro. Dodatkowo idę na dwie różne metody. Mam nadzieję, że będzie ciekawie jak ostatnio.

@elvis Za 10 lat będziesz brał już tylko dwie ????

A na poważnie - oczywiste jest im więcej masz tym więcej możesz zakombinować, mam ze sobą zawsze pare deko jakiegoś gotowca bez aromatów, zeby w razie W mógł ewentualnie zagęścić czy coś, ale już ostatni sie tak leniwy zrobiłem ze za wiele nie kombinuje - jak nie „bierooo to nie bierooo” a ja mam prawdziwy relaks ??

Po to w końcu na ryby jeździmy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, elvis napisał:

Obawiam się że za 10 lat to będzie więcej jak cztery.
To na jutro. Killer!24344ecc0b67df6e323913ab3aab1487.jpg

Uwierz ze nie będzie czterech - pójdziesz w minimalizm bo Ci sie dźwigać nie będzie chciało ??

ale życzę takiego zapału nawet do setki ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
11 minut temu, MrProper napisał:

Jak zwał tak zwał byle skuteczne było i co by Darek kolejnych zakładów nie musiał zakładać w temacie „zbijanie wagi dla zdrowia ryb” ????

Jak wyzdrowieję za kilka tygodni

 Mimo, że będę miał turbo nadwagę to i tak poza konkursem ich przegonię jeszcze. Jakiś zakład:221_see_no_evil:

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz ze nie będzie czterech - pójdziesz w minimalizm bo Ci sie dźwigać nie będzie chciało
ale życzę takiego zapału nawet do setki
Cztery wystarczy. Setki zanęt to faktycznie nie będzie mi się chciało dźwigać. Co innego dobrą setkę %
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Zastanawiam się także czy nie wyeliminować wstępnego nęcenia.  Poza kilkoma koszykami na wstępie.

Raz bardziej EKO, dwa systematyczne rzucanie dwoma wędkami co kilka minut powinno wystarczyć. Nie wiem w sumie dlaczego przyjęto standard przerzucania wędek po 15 minut. Ale będę sie starał tak tez robić na krótszych zasiadkach.

Wyjątkiem będą  dłuższe zasiadki lub jak będę miał czas nęcić leszcze nad Czarnym:champagne-2010: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...