Skocz do zawartości

Drennan


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Grendziu napisał:

Dużo fanów tutaj widzę tej marki? wątek aż się grzeję latami ?

Jakby kto zasponsorował produkty paru kolegom to by się wątek zagotował . Tak to się robi na forach nie wiesz o tym ? ;) 
 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
8 minut temu, ArekH napisał:

Ja tam siedzę cicho, bo niby powinienem się wstydzić że stosuję podróbki ichnich podajników. :(

Co rozumiesz przez podróbki? Czy jeśli ktoś wymyślił kołowrotek, a inni zrobili różne modele, to też to są podróbki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie Ja tak uważam. ;) Oczywiscie, posiadam również oryginalne Drennany, lubię te podajniki, ale na trudne łowiska stosuję zamienniki Jaxona, a teraz wykukałem jakieś No name, w dobrej cenie. Muszę się tylko dowiedzieć od sprzedawcy jaką mają wielkość. http://allegro.pl/koszyk-method-feeder-25g-lacznik-szybkiej-wymiany-i6917273584.html?fromVariant=6917273584  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O acolyte pisać nie będę  ?

Stosuje od nich również przynęty top one to tutti frutti. 

Wędki seri7 Polecam

To tak można powiedzieć "budrzetowki" w porównaniu do topowej serii ale naprawdę zacne kijki 

Splawiki w późniejszym czasie ?

Podbierak nie pamiętam modelu- stabilna mocna konstrukcja 

Edytowane przez MrProper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, ArekH napisał:

Właśnie. Przynęty ichnie również stosuję i uważam za skutecznie. Dumble Pineaple i Tutti Frutti. Nie kożystałem z odmiany F1. 

F1 tez nie używałem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ArekH napisał:

To nie Ja tak uważam. ;) Oczywiscie, posiadam również oryginalne Drennany, lubię te podajniki, ale na trudne łowiska stosuję zamienniki Jaxona, a teraz wykukałem jakieś No name, w dobrej cenie. Muszę się tylko dowiedzieć od sprzedawcy jaką mają wielkość. http://allegro.pl/koszyk-method-feeder-25g-lacznik-szybkiej-wymiany-i6917273584.html?fromVariant=6917273584  

Zwróć uwagę, że podajnik ma 25g., a do tego na zdjęciu jest foremka zielona, więc uważam, że wielkość będzie taka jak rozmiar Small Drennana :D  (takie mam wrażenie) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do sprzedawcy i otrzymałem odpowiedź. Prosiłem by je porównał do Drennana. I tak, 20,25 i 40g. To L-ki

30g to S-ka. Zamówiłem kilka. okaże się jak dotrą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, ArekH napisał:

To nie Ja tak uważam. ;) Oczywiscie, posiadam również oryginalne Drennany, lubię te podajniki, ale na trudne łowiska stosuję zamienniki Jaxona, a teraz wykukałem jakieś No name, w dobrej cenie. Muszę się tylko dowiedzieć od sprzedawcy jaką mają wielkość. http://allegro.pl/koszyk-method-feeder-25g-lacznik-szybkiej-wymiany-i6917273584.html?fromVariant=6917273584  

Ciekawe, kto takie teorie rzuca? Hmmm :P
Nawet, nawet ta podróbka i cena jaka :) :icon_arrow1:

 

1 godzinę temu, MrProper napisał:

O acolyte pisać nie będę  ?

Stosuje od nich również przynęty top one to tutti frutti. 

Wędki seri7 Polecam

To tak można powiedzieć "budrzetowki" w porównaniu do topowej serii ale naprawdę zacne kijki 

Splawiki w późniejszym czasie ?

Podbierak nie pamiętam modelu- stabilna mocna konstrukcja 

A co z tym Acolyte nie tak - sorry nie mogłem się powstrzymać, z chęcią zamienię się za JAXONa :P
Tutti Frutti kiedyś dawało fajne ryby, ale jak przyszedł Ringers czekoladka to go pokonał. Kolor bardzo podobny. Oczywiście to tylko moje doświadczenie :)
Lubię serię F1  a najbardziej wściekłego Anansa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu zmienił(a) tytuł na Drennan

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...