Skocz do zawartości

Drennan


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Grendziu napisał:

Ciekawe, kto takie teorie rzuca? Hmmm :P
Nawet, nawet ta podróbka i cena jaka :) :icon_arrow1:

 

A co z tym Acolyte nie tak - sorry nie mogłem się powstrzymać, z chęcią zamienię się za JAXONa :P
Tutti Frutti kiedyś dawało fajne ryby, ale jak przyszedł Ringers czekoladka to go pokonał. Kolor bardzo podobny. Oczywiście to tylko moje doświadczenie :)
Lubię serię F1  a najbardziej wściekłego Anansa 

Acolyte opisałem wcześniej sklerozniku ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 minuty temu, MrProper napisał:

Acolyte opisałem wcześniej sklerozniku ???

Wiem, sam obrabaiłem na głównej :P Stąd napisałem, Sorry nie mogłem się powstrzymać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Grendziu napisał:

Wiem, sam obrabaiłem na głównej :P Stąd napisałem, Sorry nie mogłem się powstrzymać :P

Myślałem że zapomniałeś ???

Żartowniś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, MrProper napisał:

Dziękuję i przepraszam, zachowałem się jak gowniaż ??

Oby to był ostrą raz. No dobra, dobra ja źle napisałem, wyjaśnimy to sobie przy...:beer1::beer1: na zlocie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grendziu napisał:

Oby to był ostrą raz. No dobra, dobra ja źle napisałem, wyjaśnimy to sobie przy...:beer1::beer1: na zlocie ?

Spoko- przy ☕?

Edytowane przez MrProper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo by pisać.
Jednak coś tam napisze.

Kołowrotek -mam FD 4000- w największym skrócie lipa, skręca żyłkę jak żaden inny. Plus, że ma trzy aluminiowe szpule. Nie polecam.
Wędka- mam odległosciówkę Team England. Wędka której używali reprezentacji Anglii na zawodach. Świetny kij. Mam na koncie karpia 11.500 do spółki ze wspomnianym wyż j kołowrotkiem. Polecam
Spławiki- Fajne i porządne. Cena przyzwoita. Mowa o krystalach itp. Polecam

Haczyki- to chyba najlepszy produkt Drennana. Mam całą paletę tych haczyków od metodowych po wyczynowe do spławika. Nie wymagają reklamy. Polecam.

Żyłki, plecionki, fluorocarbony- nie posiadam, ale słyszałem same pochlebne opinie.

Gotowe przypony- mam kilka i są ok. Choć sam wolę wiązać swoje, bo mam takie jak ja chcę. Polecam.

Koszyczki do klasycznego feedera- mam kilka wersji. Świetna jakość, cena z tych wyższych, ale warto.

Podajniki do robaków jak wyżej. Również polecam.

Podajniki do metody... No i to jest kolejny z produktów które potrafią zarówno zachwycać jak i zniechęcić. Potrafi odpaść metalowe dno. Nie trafiają do mnie argumenty typu można sobie podkleić kropelką. To argument dla podróbek, ale te się świetnie bronią zarówno jakością jak i ceną.

Gumy i proce-mam dwa czy trzy modele. Dość drogi pridukt, ale warto zainwestować. Posiadam tańsze proce np. Stonfo i też sobie radzą jednak Drennan robi robotę. Polecam
Już ze dwa lata zbieram sie by kupić od Guru, ale albo zapomnę lub są nie dostępne.

Drobne akcesoria (łączniki, stopery) najwyższa jakosc. Polecam.

Co jeszcze mam?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo by pisać.
Jednak coś tam napisze.

Kołowrotek -mam FD 4000- w największym skrócie lipa, skręca żyłkę jak żaden inny. Plus, że ma trzy aluminiowe szpule. Nie polecam.
Wędka- mam odległosciówkę Team England. Wędka której używali reprezentacji Anglii na zawodach. Świetny kij. Mam na koncie karpia 11.500 do spółki ze wspomnianym wyż j kołowrotkiem. Polecam
Spławiki- Fajne i porządne. Cena przyzwoita. Mowa o krystalach itp. Polecam

Haczyki- to chyba najlepszy produkt Drennana. Mam całą paletę tych haczyków od metodowych po wyczynowe do spławika. Nie wymagają reklamy. Polecam.

Żyłki, plecionki, fluorocarbony- nie posiadam, ale słyszałem same pochlebne opinie.

Gotowe przypony- mam kilka i są ok. Choć sam wolę wiązać swoje, bo mam takie jak ja chcę. Polecam.

Koszyczki do klasycznego feedera- mam kilka wersji. Świetna jakość, cena z tych wyższych, ale warto.

Podajniki do robaków jak wyżej. Również polecam.

Podajniki do metody... No i to jest kolejny z produktów które potrafią zarówno zachwycać jak i zniechęcić. Potrafi odpaść metalowe dno. Nie trafiają do mnie argumenty typu można sobie podkleić kropelką. To argument dla podróbek, ale te się świetnie bronią zarówno jakością jak i ceną.

Gumy i proce-mam dwa czy trzy modele. Dość drogi pridukt, ale warto zainwestować. Posiadam tańsze proce np. Stonfo i też sobie radzą jednak Drennan robi robotę. Polecam
Już ze dwa lata zbieram sie by kupić od Guru, ale albo zapomnę lub są nie dostępne.

Drobne akcesoria (łączniki, stopery) najwyższa jakosc. Polecam.

Co jeszcze mam?
Świetna recenzja. Krótko i na temat. Mnóstwo informacji w kilku słowach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, elvis napisał:

Koszyczki do klasycznego feedera- mam kilka wersji. Świetna jakość, cena z tych wyższych, ale warto.

Co do koszyczków do klasycznego feedera, np. Oval Cage Feeder - po jednym - dwóch łowieniach odginają się "zaczepy" trzymające koszyk z ciężarkiem. Gdyby nie ten mankament - to produkt wart swojej ceny, a tak...

19aeed1a5b70.jpg

Także "nie wszystko złoto, co się świeci" :)

Co do kołowrotków - miałem FD4000 i szybko się go pozbyłem (na szczęście kupiłem w cenie hurtowej i nie straciłem na nim :D ) Teraz posiadam  S7 Feeder i po przesmarowaniu roki przy kabłąku (mocno szumiała) jestem zadowolony :D

 

Edytowane przez grych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu zmienił(a) tytuł na Drennan

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...