Skocz do zawartości

Finansowanie i przejrzystość Fundacji dla Ryb


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 25.11.2018 o 14:25, Grendziu napisał:

My różnimy się tym, że nie cytujemy książek i publikacji nagminnie je obrażając i krytykując, tylko działamy.

No widzisz. Nasz kłopot jest taki, ze twoje działania i chłopaków, są na Polskiej ziemi a Tu, raczej nic nie ma prawa być udane. Gdyby to było w UK. Piano by peany na taką robotę i stawiano za wzór.  A tak, wychodzi na to, że dla własnej korzyści doisz forumowiczów. Robisz biznes. Gdy zapytałem czym Nienawiszcz, prócz walorów łowiska dzikiego różni się od takiej Batorówki(za co szacunek dla właścicieli. Doskonała robota!) Po 2 dnoach dostałem bana. Pewnie zasłużyłem. Zadawałem niewygodne pytania. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
6 godzin temu, ArekH napisał:

No widzisz. Nasz kłopot jest taki, ze twoje działania i chłopaków, są na Polskiej ziemi a Tu, raczej nic nie ma prawa być udane. Gdyby to było w UK. Piano by peany na taką robotę i stawiano za wzór.  A tak, wychodzi na to, że dla własnej korzyści doisz forumowiczów. Robisz biznes. Gdy zapytałem czym Nienawiszcz, prócz walorów łowiska dzikiego różni się od takiej Batorówki(za co szacunek dla właścicieli. Doskonała robota!) Po 2 dnoach dostałem bana. Pewnie zasłużyłem. Zadawałem niewygodne pytania. 

A ja się cieszę na niektóre wątki tam, na totalną krytykę, stronniczość, oni pokazują tam totalną błazenadę, sami się ośmieszają. Tego i tak za bardzo nikt nie czyta, wędkarstwo to nie fora na szczęście i  ich wypociny....  Dobra nie rozpędzam się.

Wątek jest o Fundacji i o jej działaniach, finansowaniu, więc wracając do tematu, jeśli są jakieś pytania, to z chęcią odpowiem, co, gdzie, jak, kiedy itd robi Fundacja dla Ryb, chciałbym abyśmy jako fundacja robili więcej, jednak się nie da z braku czasu i tyle. Co nie oznacza, że powiedzieliśmy ostatnie słowo:champagne-2010:  Siłą tego projektu są ludzie i ich chęci, a razem możemy wiele, tylko muszą się wyłonić kolejni zapaleńcy, którzy chcą czynnie brać udział  w rozwoju naszego projektu. :champagne-2010: i można było by pisać bez końca :P

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra robota Grendziu. :beer1:
Wtrącę się gdzieś tam w międzyczasie, ale większość już wyjaśniłeś.

Cel Fundacji, sens Fundacji, nasze chęci to jest właśnie to, co nakręca sens istnienia.
Staraliśmy się o zarządzanie jeziorem, nie wyszło. Warto próbować zamiast siedzieć i marudzić jak to jest strasznie i żądać, aż inni coś zrobią.
Ciągle są jakieś pomysły i działania, są też tego efekty.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Administrator

Takie coś poszło do Ministerstwa:champagne-2010: wstawiam specjalnie dla jednego Pana który sieje ferment w interntach o mnie i moich działaniach, sugerując totalną nieprawdę ...

20181217_141836.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...