Skocz do zawartości

Finansowanie i przejrzystość Fundacji dla Ryb


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co to statuetki ,jakas biba będzie

Juz wiem widziałem zdjęcie na Rybomani i Elvisa

To w ramach podziękowań dla naszych partnerów i sponsorów za pomoc i wspieranie działań Fundacji.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2018 o 14:43, Grendziu napisał:

wstawiam specjalnie dla jednego Pana który sieje ferment w interntach o mnie i moich działaniach, sugerując totalną nieprawdę

To czemu pozwu nie wystosujesz? Roboty przy tym nawet mniej, jak przy prostowaniu różnych głupot wypisywanych w sieci. Zapłaci jeden z drugim za takie pisanie wykupując stosowne przeprosiny w wędkarskich mediach, to inni też się zastanowią dwa razy zanim coś wpiszą.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
48 minut temu, Dominik napisał:

To czemu pozwu nie wystosujesz? Roboty przy tym nawet mniej, jak przy prostowaniu różnych głupot wypisywanych w sieci. Zapłaci jeden z drugim za takie pisanie wykupując stosowne przeprosiny w wędkarskich mediach, to inni też się zastanowią dwa razy zanim coś wpiszą.

Bo robię z pasji to co robię, a na sądy nie mam czasu. Nienawidzę sądów i kłótni, to samo jest z kłusolami, przyjdzie czas i będzie ostateczność to sprawa trafi do sądu, ale dla mnie to już coś co jest totalnie niepotrzebne.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia ‎26‎.‎11‎.‎2018 o 16:25, ArekH napisał:

, No widzisz. Nasz kłopot jest taki, ze twoje działania i chłopaków, są na Polskiej ziemi a Tu, raczej nic nie ma prawa być udane. Gdyby to było w UK. Piano by peany na taką robotę i stawiano za wzór.  A tak, wychodzi na to, że dla własnej korzyści doisz forumowiczów. Robisz biznes. Gdy zapytałem czym Nienawiszcz, prócz walorów łowiska dzikiego różni się od takiej Batorówki(za co szacunek dla właścicieli. Doskonała robota!) Po 2 dnoach dostałem bana. Pewnie zasłużyłem. Zadawałem niewygodne pytania. 

Dojenie forumowiczów odbywa się wtedy, gdy moderator globalny zakłada temat i żebra  na swą wypłatę. 

 

Tu, takowego nie zauwazylem, a na innym portalu a i owszem.

 

Tu natomiast widzę, dobrowolne, niczym nie przymuszone aukcje forumowiczów „nie zainteresowanych” w kwesti przychodów.

 

I to jest fajne, czyste i jasne ?? 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojenie forumowiczów odbywa się wtedy gdy moderator globalny zakłada temat i żebra  na swą wypłatę 
 
Tu takowego nie zauwazylema na innym portalu a i owszem
 
Tu natomiast widzę dobrowolne niczym nie przymuszone aukcje forumowiczów „nie zainteresowanych” w kwesti przychodow
 
I to jest fajne, czyste i jasne
Pod to jeszcze można podpiąć zrzutę na nóż dla Naczelnego ;)
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, mav3rick napisał:

nóż dla Naczelnego

Emilu, Jesteś Złem! ;):champagne-2010: Nasz Naczelny nóż też dostał. Po cichu, bez składek i wielkiego halo. Zostałeś Mi jeszcze Ty, @cygan786 i @Kotwic Ale że on sam działa w takim temacie, to się tak wstydzam z czymkolwiek wyrwać. :icon_arrow1:

 

Zapomniałem o Miśku @Splot. K...…. 2 zim Mi zabraknie. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • Administrator

Pozytywy w ostatnim czasie . To dosłownie zassało jeden z filmów zarybieniowych na fejsie... 

Niestety tutaj nie da się tego wstawić. Poniżej statystyki:champagne-2010:

 

Screenshot_20190502_090051.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...