Skocz do zawartości

Wspólne wyprawy na ryby


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Jeśli ktoś chcę, to jest jedno wolne miejsce na łodzi - Wapnica - Wicko Wielkie, nocleg w Wapnicy pod Międzyzdrojami. Start z czwartku na piątek, powrót w poniedziałek przez Gorzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • Administrator

Wczoraj wstępnie umawiałem się z @Hotpoint na Nowy Rok na wspólne wyprawy. Generalnie plan jest taki, a jak planuje to przeważnie jest (kupa), że  chcę w Nowym Roku jak najwięcej Odry i będą to wypady 3 dniowe, minimum 2 noce... 

I tak sobie teraz myślę, że do @ArekH i reszty ekipy mam najbliżej, ale stosunkowo blisko mam do @Splot, chociaż już kiedyś z nim o tym rozmawiałem, nie wiem jak tam z żeglugą jest we Wrocławiu i okolicach... A i przypomniało mi się, że pod Wrocławiem mam Kuzyna co ma dużą działkę, więc łąjbę bez problemu będzie można zostawić na noc u Niego - tak mi się wydaje :)

Nie przekreślam też wypadu na wodę która zaprosił mnie @cygan786 i spotkanie w końcu w większym gornie z ekipią okolic Radomiaka :P
 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2021 o 15:04, Grendziu napisał:

Start z czwartku na piątek, powrót w poniedziałek

Daruś nie obraź się, ale czy nikt nigdy Tobie nie mówił że takie święta jak Boże Narodzenie czy "Sylwestronowyrok" to się z rodziną spędza jak już się ma wolne lub okazję? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, ArekH napisał:

Daruś nie obraź się, ale czy nikt nigdy Tobie nie mówił że takie święta jak Boże Narodzenie czy "Sylwestronowyrok" to się z rodziną spędza jak już się ma wolne lub okazję? ?

Wspominasz o tym cały rok, szanuję, ale jak mam czas to nie jest dla mnie problem spotać się z kimś na godzinę lub więcej, kwestia chęci i innych zmiennych oraz tego jak się dany osobnik czuje w święta z rodziną.... A tego tematu nie chcę poruszać za bardzo  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, ArekH napisał:

Coś ci się pomyliło. Co do reszty, to niech się osobnik nie dziwi że brak chętnych. ?

Ale o tym pisaliśmy wczoraj chyba, w innym wątku, rzeka Warta, ja nie mam z tym problemu, jeżdżę bardzo często na ryby sam...
Wczoraj był spontan i bardzo miło spędziłem czas z @Hotpoint uciekając od .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Grendziu napisał:

uciekając od .....

No domyślam się. Nie zapomnę jak kilka sezonów temu próbowałeś mnie w wigilię po południu wyciągnąć na ryby gdy najdroższa wlokła cię do Gorzowa. ? To był hit. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...