Skocz do zawartości

Wspólne wyprawy na ryby


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Kotwic napisał:

Ale mam za to niecny plan, by w tym roku wybrać się nad Odrę na ryby.
Oczywiście z ekipą dlaRyb.pl. Ale to odległa sprawa i jeszcze o tym wspomnę.

Pisz Kotwiczka co i jak, bo może podzielimy koszty paliwa. Ktoś tym Pyrom musi na tej Odrze w końcu pokazać jak się łowi drobnicę batem na rzece :P :icon_arrow1:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
20 minut temu, Dominik napisał:

Pisz Kotwiczka co i jak, bo może podzielimy koszty paliwa. Ktoś tym Pyrom musi na tej Odrze w końcu pokazać jak się łowi drobnicę batem na rzece :P :icon_arrow1:

No to mamy dwa wyjścia, jedziemy do @ArekH i dajemy czadu "obok" niego. Albo zabieramy @ArekH i  uderzamy na Zieloną Górę, bo na targach wyzwałem @Artur na pojedynek na jego rejonie. Jestem za. Jest jeszcze opcja aby uderzyć na @stas1 wody rzeczne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grendziu napisał:

No to mamy dwa wyjścia, jedziemy do @ArekH i dajemy czadu "obok" niego. Albo zabieramy @ArekH i  uderzamy na Zieloną Górę, bo na targach wyzwałem @Artur na pojedynek na jego rejonie. Jestem za. Jest jeszcze opcja aby uderzyć na @stas1 wody rzeczne :P

Chętnie się przejade.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
7 minut temu, Dominik napisał:

Spoko, ale Artur łowi w nocy i tylko w mróz :)

Pomysł dobry, do dogadania. Może podczas łowienia pogadamy jak ludzie :) 

Artur przyjdzie w nocy nie martw się, my już miejscówki będziemy mieli zanęcone i nic nie złapi, a tak wyjazd to pewnie trzy dni. Macie jeszcze @suwi w rejonie. Z Wlkp mogłby jechać nawet dwa auta, jeśli dobrze liczę i wszystkim będzie pasowało.
@stas1 poproszę o autograf, bo jak będziesz popularny bardziej niż Phil Ringer, to wystawimy go na aukcję i zasilisz tak konto Fundacji "dla Ryb" :lapeche:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...