Skocz do zawartości

Wyprzedaż sprzętu wędkarskiego


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Tutaj i na fejsie będę sprzedawał co się da. Część pójdzie pewnie na licytację dla fundacji. Kiedy zacznę, nie wiem.

Swoja przyszłość wędkarską mam zamiar połączyć tylko z jedną marką:icon_arrow1::icon_arrow1::icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłeś się ustatkować  pod tym względem i być wierny tylko Jaxonowi ?? Plus tej decyzji jest taki,że się przynajmniej za bardzo nie wykosztujesz na sprzęt wedkarski. :D 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

St.Croix PREMIER  PS70MF2 7' Fast Action. Nowa - dwa, trzy razy nad wodą. Świetny kij, ktòrego nie trzeba przedstawiać.  Cena 699zł do lekkiej negocjacji. Ideał pod szczupaki, wędka którą jest czuła na każde dotknięcie. 7-18g gdzie swobodnie można łowić 25g głòwkami jigowymi.

 

20181203_164528.jpg

20181203_164512.jpg

20181203_164546.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Penn BATTLE II 4000 gdyby miał prowadzić własny ranking kołowroktkòw do ciężkiego orania czy to w spinningu, czy też rzecznego feedera, to jest to kręciołek nie do zajechania. Kupiłem z 3 sezony temu pod bałtyckie dorsze, a że byłem na nich raz....

Rysy jakieś ma delikatne zewnętrzne gdzie bądź , ale w środku super, wszystko sprawne.

Cena 269zł.

 

 

received_1962117653907171.jpeg

received_340693166483417.jpeg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
26 minut temu, ArekH napisał:

Popraw zdjęcia i dam 200, za kołowrotek, nie zdjęcia. :D Zdjęcia już ok! 

250 oddam nie spieszy mi się?

received_2138495049811999.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nalegam. Kołowrotek niemal 4 letni, był nad słoną wodą i upaćkany jak byś go senon mordował. ;)

Spoko Darek, przecież się nie fochnę. Luźną propozycję rzuciłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grendziu napisał:

St.Croix PREMIER  PS70MF2 7' Fast Action. Nowa - dwa, trzy razy nad wodą. Świetny kij, ktòrego nie trzeba przedstawiać.  Cena 699zł do lekkiej negocjacji. Ideał pod szczupaki, wędka którą jest czuła na każde dotknięcie. 7-18g gdzie swobodnie można łowić 25g głòwkami jigowymi.

 

 

Chyba się Grendziu pomyliłeś pisząc cenę zapomniałeś o przecinku . Chyba miało być 69,90 zł Był bym chętny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
43 minuty temu, ArekH napisał:

Nie nalegam. Kołowrotek niemal 4 letni, był nad słoną wodą i upaćkany jak byś go senon mordował. ;)

Spoko Darek, przecież się nie fochnę. Luźną propozycję rzuciłem. 

Poczytaj kolego o tej słonej wodzie bałtyckiej. Jest tak słona, że nie kupuję się sprzętu morskiego tylko zwykły słodko wodny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...