Skocz do zawartości

Wyprzedaż sprzętu wędkarskiego


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Dnia 3.12.2018 o 16:56, Grendziu napisał:

St.Croix PREMIER  PS70MF2 7' Fast Action. Nowa - dwa, trzy razy nad wodą. Świetny kij, ktòrego nie trzeba przedstawiać.  Cena 699zł do lekkiej negocjacji. Ideał pod szczupaki, wędka którą jest czuła na każde dotknięcie. 7-18g gdzie swobodnie można łowić 25g głòwkami jigowymi.

 

20181203_164528.jpg

20181203_164512.jpg

20181203_164546.jpg

Rezerwacja do niedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, stas1 napisał:

Ty lepiej tego małego Koruma sprzedaj hehe oczywiście mi

Pójdzie chyba pod młotek, dam znać, zastanawiam się nad tym :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • Administrator
Dnia 2.12.2018 o 20:02, Grendziu napisał:

Tutaj i na fejsie będę sprzedawał co się da. Część pójdzie pewnie na licytację dla fundacji. Kiedy zacznę, nie wiem.

Swoja przyszłość wędkarską mam zamiar połączyć tylko z jedną marką:icon_arrow1::icon_arrow1::icon_arrow1:

Podbijam. Będzie sporo okazji. Może nie z jedną marką się zwiąże, ale z feedera będzie wszytko na sprzedaż co mam oprócz Windcasta od @ArekH

Szczegóły niebawem ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Podbijam. Będzie sporo okazji. Może nie z jedną marką się zwiąże, ale z feedera będzie wszytko na sprzedaż co mam oprócz Windcasta od @ArekH

Szczegóły niebawem ???

Kurde a szkoda, bo ten Windcast to jedyny fajny kijek, jaki masz :P

Dobra, zobaczymy co wystawisz i za ile, może bym coś z Daiwy sobie kupił, chociaż Ty o sprzęt nie dbasz, więc nie wiem, czy to się będzie kalkulować :D.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...