Skocz do zawartości

Pomoc w zakupie akcesoriów


Splot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem też Staś to się wypowiem :D Obecnie jak i zimą także łowię na haczyki nr 18-20,zarówno picerem jak i batem.Może nie uwierzycie,ale rzadko się zdarza,żeby płoć w granicach 30 cm połykała takie haczyki z pinką czy ochotką.Może to jest związane z tym,że w tym okresie ryby nie biorą zbyt łapczywie,tylko bardzo ostrożnie i delikatnie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prawdą jest że haczyk typu 20 jest zasysany wręcz połykany ,zdjęć co prawda nie mam bo stary dysk padł ale najczęściej jest zacięcie za wargę albo dolną część pyska.nie trzeba sie takich haków bać bo to często jedyna deska ratunku a naweet 22,ale mocne .Rybka jedna z wielu złowiona na 20.Ale jest jedno nie ma mowy o twardych kijach,stosując twarde mocne kije właśnie tak sie dzieje ,że hak ląduje w trzewiach bo nie widzimy brań

IMG_20171223_084419303.jpg

Edytowane przez stas1
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak dokładnie wygląda ta podróbka, ale ja mam oryginał Stonfo i jest ok. Co prawda używam do trzymania haczyka i wiąże normalnie. Nie wiążę tym specjalnym sposobem.
Mam taką inną czarną wiązarkę za pięć złoty i jest lipna. Poniżej 14 nie idzie nic złapać.
Co do wielkości haków to podobnie jak koledzy używam od 12-22. Również potwierdzam że duże ryby nie łykają tak głęboko. Co innego okoń, sumik czy jazgarz.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak dokładnie wygląda ta podróbka, ale ja mam oryginał Stonfo i jest ok. Co prawda używam do trzymania haczyka i wiąże normalnie. Nie wiążę tym specjalnym sposobem.
Mam taką inną czarną wiązarkę za pięć złoty i jest lipna. Poniżej 14 nie idzie nic złapać.
Co do wielkości haków to podobnie jak koledzy używam od 12-22. Również potwierdzam że duże ryby nie łykają tak głęboko. Co innego okoń, sumik czy jazgarz.

Mam oryginał dzięki dobrej duszy z Fishing24
Wczoraj wiązałem i po 3 próbach kolejne były udane. I zauważyłem to o czym piszesz Elvis, dobre urządzenie wspomagające do klasycznego wiązania.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Półka rewelacyjna, a i miska choćby do mycia rąk, bez konieczności biegania do wody podziękował
Półka rewelacja.49b4a6024d13d6ae07b674420c08a0e0.jpg

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko kolejny raz mogę potwierdzić że to super sprawa. Powierzchnia półki jest naprawdę duża, oprócz tego w szufladzie mogę schować dokumenty, w tym wędkarskie, klucze, komórkę, albo np. aparat foto, gdy chcę go mieć pod ręką, a zarazem nie na wierzchu, gdy muszę się na chwilę oddalić. Przeważnie trzymam też portfelik Guru na przypony, a na nockach niewielki termosik z kawką .

Edytowane przez Tench_fan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...