Skocz do zawartości

Zanęty z Polski


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
7 godzin temu, Nobilla Producent Pelletu napisał:

Obecnie w planach produkcyjnych nie mamy 8 mm z dziurką, ale niewykluczone, że w przyszłości się pojawi :)

Dziękujemy. Miło nam to słyszeć :) Jak najbardziej zależy nam na opisie wrażeń z połowów :)

A jak można Was przetestować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zanęty jest to temat rzeka ... Ja głownie łowię na Odrze i chyba wszystkie zanęty przetestowałem ... Mój wniosek jest taki jak nie ma dobrej główki to , żebym złotem sypał to i tak nic nie da choć jak to mówią szczęściu trzeba pomóc ... Mi najbardziej pasuje zanęta Marcela , ale w 2015 zmieniłem trochę taktykę bo miałem dość drobnicy nawet ukleje w nocy żyć nie dawały ... Dla mnie killerem był groch i kuku  tym nęciłem i na to łapałem i zawsze jakieś klenie czy leszczyki się skusiły brań jest mniej , ale jak coś weżnie to już raczej nie śledzik ... W tym roku chcę zacząć łowić na methode z woreczkiem PVA nie wiem czy wypali na Odrze na włosie groch , kuku może jakieś dumbellsy a może jakiś bałwanek :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KaZuYa napisał:

 nie wiem czy wypali na Odrze na włosie groch , kuku może jakieś dumbellsy a może jakiś bałwanek :D .

Uwierz mi ,wypali. Nie pierwszy sezon tak wędkuję. Dumbelsy Drennana jako jedyne z sztucznych przynęt w tym sezonie dały jakieś ryby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zaś chodzi o koszyczki Wirka to też jest ciekawy patent, ale na rzeki okrągły koszyk to nie zbyt dobry wybór. Oczywiście jeśli mowa o tych: 30898303f8b579cbdf005836b7e45cca.jpg

Jest jeszcze inny problem. Otóż może on "wystrzelić", zanim osiągnie dno.

Kilka lat temu sprzedałem ten patent kolegom. Wykupiłem im wszystkie dostępne w sklepie koszyczki. Do dzisiaj niczego innego nie używają na swoim łowisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.01.2016o15:47, Grendziu napisał:

A jak można Was przetestować?

Najlepszym sposobem jest wypróbowanie naszego pelletu na łowisku. Produkty Firmy Nobilla sprawdziły się już niejednokrotnie o czym świadczy zadowolenie klientów, co można zaobserwować na facebooku oraz naszej stronie internetowej. Rozszerzamy naszą sieć dystrybucyjną na coraz większy obszar Polski, więc mamy nadzieję, że już niedługo nasz pellet będzie w każdym sklepie wędkarskim. W tym momencie chętnych na przetestowanie pelletu zapraszamy do przykładowych sklepów: "MasterOfFishing" Piaseczno, "Leader" Rzeszów, "Rybka" Lublin, "BaitBox" Wrocław oraz "Makarfish" Tarnobrzeg, które prowadzą również sprzedaż internetową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, ArekH napisał:

Na allegro też handlujecie?

Jako producent nie prowadzimy sprzedaży detalicznej, więc nasze produkty możecie dostać jedynie u dystrybutorów z którymi współpracujemy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
48 minut temu, Nobilla Producent Pelletu napisał:

Jako producent nie prowadzimy sprzedaży detalicznej, więc nasze produkty możecie dostać jedynie u dystrybutorów z którymi współpracujemy.

Będziecie na Rybomanii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze na Rynku jest tego pełno ... Wiadomo każdy chce zarobić a testować zawsze , można teraz hit internetu to pellet Lucia tylko szczerze ja jako nowicjusz nie wierze jakoś w ten pellet .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Hit internetu nie musi się sprawdzić na wodzie, chociaż kto wie... Nie znam akurat tych produktów. Mam swoje sprawdzone, niekoniecznie z Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...