Skocz do zawartości

Zanęty z Polski


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Gdy wróciłem z pracy czekała na mnie paczka ze sklepu, zanętygrabowski.pl Muszę przyznać że jak zobaczyłem karton, to byłem pełen obaw, bo był mocno nadwyrężony. Kurierzy raczej nie obchodzili się z nim delikatnie. Fakt że mieli co dźwigać bo ważył niemal 40kg. Na szczęście uszkodzeniu uległ i to delikatnie worek z łomem piekarniczym. Trzeba jednak przyznać że sam w sobie, akurat ten worek w który było zapakowane 5kg towaru jest za delikatny. Ale wyleciało z niego prawie nic, więc spoko. W gratisie wpadła paczuszka zanęty na Klenia. 

IMG_20190313_153108.jpg

IMG_20190313_153102.jpg

IMG_20190313_153057.jpg

IMG_20190313_153050.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Post pod postem. Odpowiedzi nie było, a prawdę mówiąc, Sam nie mam pojęcia czy na forum po edycji odnawiają się wiadomości. Michał pytał o zapach i aromat zanęt Grabowskiego. Otworzyłem "Premium Leszcz rzeka" Raczej delikatny zapach piernika+pieczywo. Możliwe że zniknie po namoczeniu. Nie mam pojęcia jak reaguje na wodę. Dowiemy się gdy będę szykował zasiadkę. Szkoda mi rozrabiać i mrozić. Jak zakupi Michał, założymy może odrębny wątek i po kilku zasiadkach uda się wywnioskować czy warto za te zanęty dać 12pln/kg. 

IMG_20190314_102305.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa i zapomniałem o jednym, bardzo ważnym szczególe. Te zanęty, zamawiałem na spółkę z @Tench_fan więc jest szansa na bardzo analityczne rozkminienie zalet i niedoróbek tego produktu. Radek umie wyciągać wnioski i je sensownie opisywać. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię takie grube zanęty na lato i jesień, zresztą jak kupuję jakieś z drobną frakcją to dopalam na rzekę płatkami owsianymi, konopiami i kukurydzą konserwową.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeszcze nigdy nie miałem do czynienia z zanętami Bruda, a że zbliża się okres, gdzie mam zamiar ostro  atakować Narew, to dziś sobie zakupiłem na próbę 12 kg różnych jego wynalazków.:mauvaisepeche:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Semi napisał:

Jeszcze nigdy nie miałem do czynienia z zanętami Bruda, a że zbliża się okres, gdzie mam zamiar ostro  atakować Narew, to dziś sobie zakupiłem na próbę 12 kg różnych jego wynalazków.:mauvaisepeche:

Ja kiedyś łowiłem tylko na jego zanęty i sprawdzały się wyśmienicie. Teraz nie używam, bo nie kupuję zanęt w stacjonarnych sklepach, ale zanęty Bruda jak dla mnie są eleganckie :champagne-2010:

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...