Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze feedera!!


Mateusz Gadaj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) jestem tutaj nowy wiec jeśli post umieszczam nie w tym dziale, to bardzo przepraszam :)

Potrzebuje pomocy w wyborze feedera..

Mam do wyboru kilka sztuk..

1. Daiwa Commercial feeder

2.Daiwa Yank and Bank

3.Matrix XC Class Rod Horizon

4. Drennan Acolyte

 

Szukam kijka o akcji podobnej do commercial'a i yank and bank..

Łowie na odległościach max 60/70m, na metode i klasycznie.

Rybki do 10kg :) 

Bardo prosze o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Na początek wybrałbym "janka" najdłùższego. Jak to @ArekH mòwi każda Daiwa to klucha. Commerciall jest zbyt miękki do dalekich rzutów. 

Janek jest chyba też najtańszy z w/w. Łowiłem nim swego czasu na metode i klasycznie właśnie. Sam nie wiem czemu sprzedałem... Może wrócę.  Idealnym rozwiązaniem  byłaby Daiwa SLR ale to jest drogie...

@MrProper miał Acolate niech się wypowie.

Matrixy macałem na sucho, kilka razy się przymierzałem i nie wyszło. Rozważyłbym też Sphere.

To wszytko zależy jaki masz budżet i gdzie będziesz łowił. 

No i Shimano, które opisałem na blogu, ale to już waga ciężka, a nie finezyjny kijek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprzedam swój sprzęt za tyle za ile bym chciał.. czyli karpiowki prologic c1a, kołowrotki dam quick sls 570 fs, spinning Dragon Hitman Guide select, i kołowrotki browning black viper :) to może starczy na 2x daiwa się plus 2 kołowrotki:) 

Choć wolałbym coś z kwoty do maksimum 750/800 zł za kijka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grendziu napisał:

Na początek wybrałbym "janka" najdłùższego. Jak to @ArekH mòwi każda Daiwa to klucha. Commerciall jest zbyt miękki do dalekich rzutów. 

Janek jest chyba też najtańszy z w/w. Łowiłem nim swego czasu na metode i klasycznie właśnie. Sam nie wiem czemu sprzedałem... Może wrócę.  Idealnym rozwiązaniem  byłaby Daiwa SLR ale to jest drogie...

Amen :39icon:

Nowy YnB w dwuskładzie mam i szczerze polecam, świetny kijek :champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mateusz Gadaj napisał:

Mk 850 fb

300m żyłki 0.16 :)

A ile bym chciał to nie mam pojęcia:) 

Jakaś oferta?

Też mógłbym być zainteresowany. Pomyśl nad ceną ! Jak będzie dobra sprzedasz 2 młynki i już będzie bliżej nowego sprzętu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...