Skocz do zawartości

Daiwa - różne zbiorczo, planowane zakupy


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
21 minut temu, djbaloon napisał:

Dzięki, a zakupić też będzie można?

Browning i Daiwa nie sprzedają na targach:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wybraliście tego feedera ?? :D Mówię ,że najlepiej kupić tego Cast Mastera,tymbardziej,ze z tego co czytam to ma być drugi feederek do ciężkiego łowienia.Więc tym bardziej nie ma co się wykosztowywać jak już jeden Preston zaparkowany w garażu.Można też trochę bardziej zaszaleć jak zostały jakieś oszczędności po świętach i przytulić jakiegoś Koruma Barbela.Tez się na pewno sprawdzi.A jak budżet nieograniczony - brać Daiwa SRL..sam planowałem,ale się wyleczyłem z tego kija i zamiast tego zainwestowałem w dwie bolonki.Jedną Italica,a drugą Colmic Potenza Pro.Bolonkę,którą we Włoszech łowią jesiotry na komercji. :D Grendziu,idealna by była na Nienawiszcz.Jak Ci tam nie idzie łowienie tych łososi na feeder to sobie bolonkę tą kup.,a nie jakieś Daiły srajły  :D:P

Edytowane przez Sołtys stan
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Administrator

Do pełni szczęścia aby mieć po dwa kije do każdej moetody (plus jeden ekstra) brakuję mi 2 kijków. No może poza sprzedażą Shimano dwóch kompletów do dalekich rzutów bo wymieniłbym na SLR i  wtedy pierwszy raz w życiu bym zaszalał.

Daiwa pokazuję nowy kij na ten sezon i też wydaje mi się, że jest za drogi, wstawiłem go w innym wątku. Ja w to miejsce i taniej ma YNB i CF. Szkoda, swoją drogą, że CF nie jest nowy w tym sezonie:champagne-2010:

Ten kij niby jest piękny, ale czy warty tej ceny?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...