Skocz do zawartości

Daiwa - różne zbiorczo, planowane zakupy


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ten nowy Team Daiwa Heavy Feeder 3,90m C.w 150g warto kupić? Bo się zastanawiam nad dokupieniem czegoś nad rzekę. I szukam, szukam i brak koncepcji i chyba dokupie 2 monstera. A może macie jakieś propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę może tak. Miałem Daiwa Aqualite 360/150g. Kij wykonany cudnie, nawet jak na budżet do 300pln. Sprzedałem. koszmarną kluską był. Ja! Daiwa na rzekę już nie kupię. Ale to subiektywna ocena. Z czystym sumieniem(bo mam) Mogę polecić. Duża moc, ładne wykonanie, progres pełną gębą. Tylko trzeba lubić rękojeść typu karpiowego. https://sprzetlorpio.pl/product-pol-884-Wedka-Sygnum-TXL-Long-Distance.html  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Areczku mam sygnuma (kupiony po twojej recenzji na SiG jak dobrze pamiętam) tylko synuś mi go coraz częściej podbiera i szukam czegoś nowego tak do spróbowania.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ArekH napisał:

Artur tak wędkuje. Ale ja nie znam Odry w Falubazowni. Jak zajrzy, to pewnie ogarnie temat. @stas1 też wędkuje na te kije. Ja, macałem je na targach.Moja ręka ich nie czytała. @elvis był zachwycony. 

Ze Sphere match jestem zadowolony @Artur nie wiesz czy na targach będzie możliwość oglądnięcia tych kijów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, djbaloon napisał:

A ten nowy Team Daiwa Heavy Feeder 3,90m C.w 150g warto kupić? Bo się zastanawiam nad dokupieniem czegoś nad rzekę. I szukam, szukam i brak koncepcji i chyba dokupie 2 monstera. A może macie jakieś propozycje?

Tak, wydaje mi się, że tak. Cytując przedstawiciela z Daiwa na temat Team Daiwa Heavy Feedera 426cm bodajże ( mój pierwszy drogi zakup)

Kultowy kij. Mam i jestem mega zadowolony. 

@djbaloon a jakie przeznaczenie kija, pod co?

Mam też fajne zestawy na sprzedaż jakby co.

https://dlaryb.pl/blogs/entry/170-feeder-long-distance/

Czekam także na decyzje @Marcel i @elvis.

Czy chca czy nie. Bo te dwa zestawy chce zamienić na jeden kij:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Grendziu napisał:

Tak, wydaje mi się, że tak. Cytując przedstawiciela z Daiwa na temat Team Daiwa Heavy Feedera 426cm bodajże ( mój pierwszy drogi zakup)

Kultowy kij. Mam i jestem mega zadowolony. 

@djbaloon a jakie przeznaczenie kija, pod co?

Mam też fajne zestawy na sprzedaż jakby co.

https://dlaryb.pl/blogs/entry/170-feeder-long-distance/

Czekam także na decyzje @Marcel i @elvis.

Czy chca czy nie. Bo te dwa zestawy chce zamienić na jeden kij:champagne-2010:

Na rzekę Warta, Odra, koszyki max. 80g plus futer, myślałem o drugim monsterku, ale bym coś nowego spróbował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...