Skocz do zawartości

Opinia i trudny wybór


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
17 minut temu, elvis napisał:

 

Na próbę znajomego potrzebuję opini nt.dwóch kołowrotków.

Ewentualnie proszę o wskazanie na lepszy wybór.

https://bialaryba.pl/kolowrotek-daiwa-tournament-iso-5000-ld-qd-a-be-p-4795.html

 

https://bialaryba.pl/kolowrotek-shimano-power-aero-14000-xtb-japan-p-12075.html

 

 

Są tylko dwa wyjścia aby być pewnym.

Pojechać osobiście i się przekonać, który lepszy lub zamòwić i zapłacić za oba modele, a inny zwrócić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są tylko dwa wyjścia aby być pewnym.
Pojechać osobiście i się przekonać, który lepszy lub zamòwić i zapłacić za oba modele, a inny zwrócić...
Po Tobie to się spodziewałem tylko jednej odpowiedzi...D...
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, elvis napisał:

Po Tobie to się spodziewałem tylko jednej odpowiedzi...D...emoji23.png

No to wiadomo, ale tez nigdy nie polecam czegoś, gdy nie przetestowałem osobiście :icon_arrow1:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na naszym forum, to raczej nie trafione pytanie. W czeluściach internetu, jeśli znajdziesz, to przewiduję z reguły skrajne opinie. Od AHHhh do BEEEE. Dla Mnie, cena jest zbijająca z nóg, jak za kołowrotek do wędkowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 minut temu, ArekH napisał:

Na naszym forum, to raczej nie trafione pytanie. W czeluściach internetu, jeśli znajdziesz, to przewiduję z reguły skrajne opinie. Od AHHhh do BEEEE. Dla Mnie, cena jest zbijająca z nóg, jak za kołowrotek do wędkowania. 

Miałem okazję pobawić się  Shimano Stella - jakieś 3tyś... Porsche wśròd kołowrotków.  Do spinna raz w życiu można byłoby zaryzykować....:o

Oczywiście brałem pod uwagę na pierwszym miejscu  Daiwa Exist, ale chyba znalazłem inne rozwiązanie :icon_arrow1:

Piszę o tym tutaj, bo to są właśnie trudne wybory wędkarskie...Dużo siana za jedno coś.

I cały czas zadaje sobie pytanie, czy mi potrzebne 20 feederòw czy 10 spinnów jak w przypadku gruntu łowię głòwnie na  Daiwa Commerciall :icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Grendziu napisał:

20 feederòw

 

Też się zapytuję wewnętrznie, bo mi 10 brakuje do tej liczby. Ale feeder i jego akcja, ugięcie, czy cw. ma się nijak. To wszystko ogarnie jeden dobrze dobrany nawijak. Odwrotnie? Nie wyjdzie. Choć wędkować się da na nawet kij od miotły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na naszym forum, to raczej nie trafione pytanie. W czeluściach internetu, jeśli znajdziesz, to przewiduję z reguły skrajne opinie. Od AHHhh do BEEEE. Dla Mnie, cena jest zbijająca z nóg, jak za kołowrotek do wędkowania. 
Nie ukrywam, że liczę na@NPC
Dla mnie to też trochę za wysokie progi tym bardziej że kolega ma w planach zakup dwóch sztuk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...