Skocz do zawartości

Muzyka w dla Ryb - reaktywacja


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W czasach zawodówki lubiłem posłuchać. , ale ich papugę w po rozdzieranej zbroi miałem na chuście Jako motyw przewodni. Potem wróciłem do Purpli,  https://www.youtube.com/results?search_query=Budgie  a na sam koniec i do dziś mi zostało Marilion. Nie wnikam w ichnią historię i co się tam działo. Marylion dla mnie znikło, jak odszedł Ryba. Czy któreś z nich na tym wygrało nie ma dla mnie znaczenia. Zespół zakończył dla Mnie działalność! 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ArekH napisał:

W czasach zawodówki lubiłem posłuchać. , ale ich papugę w po rozdzieranej zbroi miałem na chuście Jako motyw przewodni. Potem wróciłem do Purpli,  https://www.youtube.com/results?search_query=Budgie  a na sam koniec i do dziś mi zostało Marilion. Nie wnikam w ichnią historię i co się tam działo. Marylion dla mnie znikło, jak odszedł Ryba. Czy któreś z nich na tym wygrało nie ma dla mnie znaczenia. Zespół zakończył dla Mnie działalność! 

 

ja uwielbiam fugazi. czemu często widzę albo słyszę: kiedyś  lubiłem, kiedyś słuchałem 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2022 o 22:28, christhof70 napisał:

ja uwielbiam fugazi. czemu często widzę albo słyszę: kiedyś  lubiłem, kiedyś słuchałem 

Trudno na takie pytanie odpowiedzieć. Może po prostu nigdy nie byłem "muzykofobem" nie dominowała mojego życia nawet za młodu, choć jak każdy młodzian w pewnym okresie nią żyłem. Jeśli interesowałem się jakimś zespołem to na maxa. Do dziś mam płytotekę Pink Floyd i to się nigdy nie zmieni, po reszcie została nostalgia i pojedyncze  "grejtespłyty" Teraz, po pifku lub ośmiu, czasem coś do ucha wraca. W ty roku (j/n) armia zwróciła mnie społeczeństwu, stąd może lubię to połączenie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...