Skocz do zawartości

Kombinezon wędkarski


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Dnia 26.10.2020 o 19:21, Linek727 napisał:

@Grendziu Albo będziesz zadowolony, albo nie. Jeżeli tak - to nie ma tematu. Jeżeli nie - to kupisz inny. I też nie będzie tematu.

W sumie - to nie ma tematu. ;)

Po kilku użytkowaniach ocena 3/ 3,5. Bardzo ciepły, funkcjonalny, jedna jakość wykonania... No widać że w PL czy w Unii Europejskiej to szyte nie było ???

No i kto zaprojektował ten kaptur... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jak kombinezon Westin W4 sprawdził się w dłuższym użytkowaniu, bo ja cały czas się nad nim zastanawiam? Potrzebuję czegoś na łódkę do spinna i jednocześnie do łowienia z brzegu na feedera w okresie wczesna wiosna - późna jesień. Z rzeczy, które mnie zastanawiają jest m.in. kaptur w tym kombinezonie, który wygląda mizernie i obawiam się, że sobie nie poradzi w czasie prawdziwej pompy. Niestety, w cenie do 800 zł raczej ciężko znaleźć kombinezon o porównywalnych parametrach. Przy okazji mam 189 cm i 99 kg, więc domyślam się, że rozmiar XXL?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jest to jedyna rzecz z Westin, którą w sumiem mam, plus jakieś gumy i jestem bardzo zadowolony w sumie z niego. Wytrzymały, solidny, ciepły, Ostatnio kumpel się pytał, czemu on taki jakby miał z 3 lata użytkowania. Ano dlatego że byłem w nim z 50 może st razy może więcej. Jestem mega zadowolony. Kaptur do poprawy, ale wystaczy mieć czapkę i jest też ok.

Najbardziej w tym wszystkim chwale sobie spodnie na szelkach, komfort i nie wieje po d.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do niedawna bardzo sobie chwaliłem odzież firmy Graff, no chyba coś jednak nie pykło. Fakt że już kilka lat mam ich flagowy kombinezon zimowy, ale nie był nadmiernie exploatowany. Po wyjęciu z torby w tym sezonie zauważyłem na kolanie takie coś. Tak mnie to wk..... że w pierwszym odruchu chciałem go spalić. Ochłonąłem i zastanawiam się jak to naprawić. Pęknięć jest więcej, ale chwilowo się nie rozłażą. 

IMG20220423111156.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
13 godzin temu, ArekH napisał:

Do niedawna bardzo sobie chwaliłem odzież firmy Graff, no chyba coś jednak nie pykło. Fakt że już kilka lat mam ich flagowy kombinezon zimowy, ale nie był nadmiernie exploatowany. Po wyjęciu z torby w tym sezonie zauważyłem na kolanie takie coś. Tak mnie to wk..... że w pierwszym odruchu chciałem go spalić. Ochłonąłem i zastanawiam się jak to naprawić. Pęknięć jest więcej, ale chwilowo się nie rozłażą. 

IMG20220423111156.jpg

Nic nie trwa wiecznie, też byłem nimi zachwycony, do czasu, aż (wiadomo z mojej winy/ nie rozdałem na przyczepce jak miałem jeszcze sempera.

Teraz myślę o komplecie Fox Rage jesienno wiosennym, dla mnie podstawa to plecy zakryte, czyli spodnie na szelkach ???

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Grendziu napisał:

Nic nie trwa wiecznie, też byłem nimi zachwycony, do czasu, aż (wiadomo z mojej winy/ nie rozdałem na przyczepce jak miałem jeszcze sempera.

Teraz myślę o komplecie Fox Rage jesienno wiosennym, dla mnie podstawa to plecy zakryte, czyli spodnie na szelkach ???

Pomyśl też o SG. W sumie to obie firmy robią fajne ciuchy.

Graff swego czasu też robił świetne ciuchy (nie wiem, jak teraz) - kupę towaru była niedostępna, bo szła do ruskich.

Ogrodniczki to podstawa, szczególnie na łodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...