Skocz do zawartości

Gorzowskie klimaty


djbaloon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
3 godziny temu, djbaloon napisał:

W tym roku strasznie zarośnięte było i coraz cięższy dojazd z całym majdanem, na spinning bardziej.

Ten rok był suchy,  zawsze jak mogę to od siebie jak jadę to tamtędy się puszczam. Choć oko cieszę widokiem. W niedzielę będę przejeżdżał. Nie ma tam teraz zakazów i zimowiska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grendziu napisał:

Ten rok był suchy,  zawsze jak mogę to od siebie jak jadę to tamtędy się puszczam. Choć oko cieszę widokiem. W niedzielę będę przejeżdżał. Nie ma tam teraz zakazów i zimowiska?

Jezeli dobrze pamietam, to tylko na wpływie noteci w wartę jest ale na przepompowni już nie. Kurcze trzeba bylo pw pisać to byśmy poszli porzucać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Przed chwilą, djbaloon napisał:

Jezeli dobrze pamietam, to tylko na wpływie noteci w wartę jest ale na przepompowni już nie. Kurcze trzeba bylo pw pisać to byśmy poszli porzucać. 

Ja dopiero będe jutro pod wieczór.  Może z rana w Wigilię ucieknę:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.12.2018 o 20:11, djbaloon napisał:

@ArturMieliśmy jechać na Gryfino, ale pogoda nas zaszczeliła całą noc ma lać. Ale jutro spinning na Warcie, albo drugie podejście na dolną, bo syn mi nie daruje ?

A ja byłem ??

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu kilka lat temu łowiłem za pętlą na Wieprzycach na feeder. I kilka razy sobie tam rzucałem za szczupłym coś tam trafiłem jest kilka fajnych miejsc ale wodery trzeba mieć bo czasami ciężko dojść.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
19 minut temu, Zola67 napisał:

Grendziu do kiedy jesteś w Gorzowie?

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Chyba do jutra... zobaczymy jak sytuacja, najdalej w 2 święto ucieknę.

Mam takiego lenia, że z wyra heszcze nie wstałem,  zasnąłem po 2giej. Czas ruszyć 4 litery:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...