Skocz do zawartości

Rybomania Poznań


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy zło wszelakie wszelkich wędkarzy, czyli @Kotwic jedzie? Bo samemu, to lipa a termin wyjątkowo mi pasuje.

Choć nie ukrywam wolałbym połączyć to z wędkowaniem, a w grę wchodzi pewnie lód, który jest surowo na Nienawiszczu zabroniony. Wiem o uzbrojonych w Trabanta bojówkach patrolujących tę wodę i wolałbym nie dostać po uszach :) 

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, djbaloon napisał:

No ja chcę w sobotę się wstawić, wolne będę klepał. Jak wrócę z urlopu to już będę wiedział

Co do " wstawienia" ?? to możemy Ci w tym pomóc, w takim wypadku bez noclegu się nie obejdzie. ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Dominik napisał:

Czy zło wszelakie wszelkich wędkarzy, czyli @Kotwic

Zakała wędkarstwa Polskiego, jedynie na pierwszej wspólnej Rybomanii z Nami była. W tedy @Grendziu Gościł nas na swoich włościach. Szacun Darecki za tamto spotkanie! Osobiście się w tedy poznawaliśmy! :champagne-2010:

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Dominik napisał:

Sama Rybomania nie kręci mnie zupełnie

Możliwe Dominiku że zmienisz zdanie. Może to i jarmark. Może, komercja. Ale jak się ma wokół siebie fajnych ludzi, a na wielu stoiskach znajomych, co się cieszą na Twoją obecność, to niemal jak co roczny zlot globalny. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ArekH napisał:

Możliwe Dominiku że zmienisz zdanie. Może to i jarmark. Może, komercja. Ale jak się ma wokół siebie fajnych ludzi, a na wielu stoiskach znajomych, co się cieszą na Twoją obecność, to niemal jak co roczny zlot globalny. 

Ale przecież to samo mogę mieć podczas wędkowania :) 

Ten Nienawiszcz zupełnie z podlodówki jest wyłączony? Czy można pod nadzorem kerownyka coś podziubać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
14 minut temu, Dominik napisał:

Ale przecież to samo mogę mieć podczas wędkowania :) 

Ten Nienawiszcz zupełnie z podlodówki jest wyłączony? Czy można pod nadzorem kerownyka coś podziubać?

Jak będzie lòd i czas to zrobimy wyjątek :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Grendziu napisał:

Jak będzie lòd i czas to zrobimy wyjątek :champagne-2010:

To, bardzo kiepski pomysł Darku, mimo że to żart. W ilu punktach jeszcze, możemy zrobić odstępstwa od ogólnie zatwierdzonego regulaminu? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...