Skocz do zawartości

Rybomania Poznań


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, elvis napisał:

Obecnie jestem na urlopie świątecznym. Dzisiaj kończy mi się umowa. Podobno nowe są podpisane, ale nie wiadomo na jakich warunkach.

Trzymam kciuki żeby na lepszych, wszak ludzi do pracy brakuje, to i warunki lepsze powinni dać. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
14 minut temu, elvis napisał:

Obecnie jestem na urlopie świątecznym. Dzisiaj kończy mi się umowa. Podobno nowe są podpisane, ale nie wiadomo na jakich warunkach.

Czyli jednak wrócisz do Wawy:221_see_no_evil:

 A na poważnie,  trzymam kciuki :champagne-2010: 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, elvis napisał:

Obecnie jestem na urlopie świątecznym. Dzisiaj kończy mi się umowa. Podobno nowe są podpisane, ale nie wiadomo na jakich warunkach.

Trzymam kciuki żeby były jak najlepsze warunki, wtedy będziemy mogli wspólnie powędkować, jak we trzech z @cygan786 wpadniemy nad Wisłę, to bidulka zacznie płynąć w górę, nie w dół jak zobaczy taki tercet :champagne-2010:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.12.2018 o 21:31, Dominik napisał:

Czy zło wszelakie wszelkich wędkarzy, czyli @Kotwic jedzie? Bo samemu, to lipa a termin wyjątkowo mi pasuje.

Choć nie ukrywam wolałbym połączyć to z wędkowaniem, a w grę wchodzi pewnie lód, który jest surowo na Nienawiszczu zabroniony. Wiem o uzbrojonych w Trabanta bojówkach patrolujących tę wodę i wolałbym nie dostać po uszach :) 

Dominiku, masz zupełnie dobry pomysł.:P:beer1:
Ja również nie jestem maniakiem zakupów, więc jeden dzień mi wystarczy by obejrzeć co przywieźli sprzedawcy dla maniaków łowienia kijem.
Termin ni jest zły, bo to chyba końcówka ferii szkolnych w naszym województwie, więc nie musiałbym się martwić o zawiezienie synów do szkoły itd, a ja mogę wziąć urlop bo jeszcze ma trochę.
Nie wiem tylko, czy się zdecyduję. No i ważna sprawa. Jeśli pojedziemy na Rybomanię, to pewnie będziemy spać z całą ekipą w Poznaniu. A to oznacza, że na Nienawiszcz trzeba dojechać około 60 km, w dodatku w kierunku "zadupia";), samochód więc potrzebny, by na ryby pojechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Kotwic napisał:

Nienawiszcz trzeba dojechać około 60 km, w dodatku w kierunku "zadupia";), samochód więc potrzebny, by na ryby pojechać.

Mam Citroena na dojebaniu. W dieslu, paliwo na dwóch wyniesie mniej więcej tyle, co pociąg z Giżycka do Poznania i na zad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
32 minuty temu, Dominik napisał:

Mam Citroena na dojebaniu. W dieslu, paliwo na dwóch wyniesie mniej więcej tyle, co pociąg z Giżycka do Poznania i na zad.

Weźcie wolne na poniedziałek,  ugoszcze po targach w domu i pójdziemy na ten lód z rana:icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Grendziu napisał:

Weźcie wolne na poniedziałek,  ugoszcze po targach w domu i pójdziemy na ten lód z rana:icon_arrow1:

U mnie w poniedziałki rano o tyle trudno, że muszę dzieciaki do przedszkola zawieźć. Zresztą zobaczymy jak będzie i z lodem i z zawodami podlodowymi, bo jak wypadnie okręgówka, to raczej się skuszę :) 

Edytowane przez Dominik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...