Skocz do zawartości

Łowienie bez wstępnego nęcenia


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Sołtys stan napisał:

Nie umiecie łowić i tyle. :D:P Nakupicie zanęty i myślicie,że to załatwi sprawę. A jak to nie pomaga to się zastanawiacie dlaczego . :D No własnie dlatego :D:P 

Jak to dla czego 

Kierunek wiatru

Ciśnienie 

Faza księżyca

Zamikra lub za sucha zaneta

Nie odpowiedni smak lub kolor przynęty 

I wiele innych ?

Bo przecież nie przez to że się usypali nowa górkę w łowisku z zanęty ?

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja idę na ryby bez zanęty i nie połowię,to przynajmniej wiem dlaczego. Bo nie zanęciłem :D A Wy wsypiecie tone zanęty i jak nic nie złowicie to potem 3 tygodnie nie spicie bo się zastanawiacie co poszlo nie tak.. :D Za dużo dałem tej paszy czy jak..?? Kurła,kolor był chyba za jasny..! no nie przesadziłem z tą gliną ,chyba. A może trzeba było zrezygnować z robactwa.?? itp,itd.. 3 tygodnie analizowania,rozważania i... do dzisiaj nie wiecie co zrobiliście źle.. :D:D:P 

Edytowane przez Sołtys stan
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stachu, weź idź na piwo. Pier...lisz, jak połamany.  Filozof wędkarski się znalazł. 
Sam łowić nie umie to innym dziecko w brzuch wmawia
A tak poważnie to bez nęcenia nie ma łowienia. Przy dużych zbiornikach, rzekach szerszych od wędki trzeba rybę skusić do żerowania w łowisku inaczej złowimy ryby wyszukane pojedyncze.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Splot napisał:

w łowisku inaczej złowimy ryby wyszukane pojedyncze.

Tak wędkuję wczesną wiosną na rzece, na podniesionej wodzie, na John Walker, z lekką przystawką spławikową. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co :D zawsze chętnie się dzielę moja wiedzą wędkarską wynikającą z ogromnego doświadczenia i znajomości fauny i flory naszego kraju :D I w przeciwienstwie do większości rożnych fachowców z YT robię to całkowicie bezinteresownie. :D:P 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sołtys stan napisał:

Nie ma za co :D zawsze chętnie się dzielę moja wiedzą wędkarską wynikającą z ogromnego doświadczenia i znajomości fauny i flory naszego kraju :D I w przeciwienstwie do większości rożnych fachowców z YT robię to całkowicie bezinteresownie. :D:P 

Dzięki wielkie za to wszystko, bez Ciebie to by to wszystko pierdykło :D:champagne-2010:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...