Skocz do zawartości

Spining pod klenia/jazia i bolenia


Tench_fan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Hotpoint napisał:

Myślę, że powinniście uzupełnić opis o rodzaj użytego węgla, przelotek i uchwyt.

Da to chociaż wstępny obraz kija.

Dziękuję za radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że powinniście uzupełnić opis o rodzaj użytego węgla, przelotek i uchwyt.
Da to chociaż wstępny obraz kija.
To jest najlepszy kij, powinno Ci to wystarczć, magiczna nazwa Toray, której równie czesto używa Savage Gear ;) sam mocno kiedyś się zastanawiałem kiedyś nad kijem tej marki, ale jednak uznałem, że godzien nie jestem i poszedłem w Microflexa ze stajni Naszego zachodniego sąsiada :)

Żaden sklep tak sobie tutaj reklamy nie robi, jak Bartek ;) a na równi z tym wkład w życie forum jest wręcz nie do przecenienia. Nawet Nasi fundacyjni sponsorzy, jacyś przy tym bardzo pasywni ;) słaby dział PR widocznie mają ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
25 minut temu, mav3rick napisał:

Nawet Nasi fundacyjni sponsorzy, jacyś przy tym bardzo pasywni ;) słaby dział PR widocznie mają ;)

Tutaj się triche mylisz, nie chcą być posadzeni o xyz... Nie będę dawał się w szegóły. Mimo wszystko wiedzą, że mogą i kto chce dawać różna reklamę, linki wg uznania, my za to nie gonimy. Na tym polega różnica m. In. Że nie negujemy wpisów reklamowych i tyle? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Jako, że mamy tu całą masę spinningistów, chciałem zapytać @Grendziu i resztę bandy co polecają w tym sezonie pod klenie i jazie, z możliwością przyłowu bolka ( nie główny cel ). Długość 2.8-3.0 m, budżet powiedzmy pincet ?

Idę robić popcorn :39icon:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
15 minut temu, Hotpoint napisał:

Jako, że mamy tu całą masę spinningistów, chciałem zapytać @Grendziu i resztę bandy co polecają w tym sezonie pod klenie i jazie, z możliwością przyłowu bolka ( nie główny cel ). Długość 2.8-3.0 m, budżet powiedzmy pincet ?

Idę robić popcorn :39icon:

Nie będę błaznować w temacie, którego nie uprawiam. Nie wiem. Może Młody @tobiasz Ci coś zbuduję, ale budżet może nie starczyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAM Microflex 2-10 274 albo Mikado Specialized Chubster 275 2-12 g resztę na przynęty możesz przeznaczyć a jak koniecznie wiecej wydać, to Dragon Moderate II 282cm 2-12 typowo kleniowa klucha.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mav3rick napisał:

resztę na przynęty możesz przeznaczyć

Nie mam już miejsca na nowe :39icon:

 Co do kija to jednak wolę coś bardziej dynamicznego i zastanawiam się nad DRAGON Guide Select 275cm 2-12g lub czymś podobnym..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko to już nie jest kleniowy kij. Ale mi też Moderate nie podszedł. Takim kijem łowię nie tylko klenie, ale i okonie. A typowo kleniowym wolnym kijem ciężko o dobre wcięcie pasiaka. Ja jakiś czas temu kupiłem oierwszego kija od Westina i jestem megapikseli zadowolony. Do momentu jego zakupu microflex wydawał mi się ideałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...