Skocz do zawartości

Browning


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 30.11.2018 o 19:36, Artur napisał:

Jak wiecie Sphere to najwyższa jakość i tak jest z pokrowcami i torbami 

Właśnie przyszły do nas 

DSC_0054.JPG

DSC_0055.JPG

DSC_0056.JPG

DSC_0057.JPG

Arturze mam pytanie.

Czy na Rybomanii w Poznaniu 2019 ma się rozumieć, będzie możliwość obejrzeć z bliska te pokrowce ?

Interesuje mnie wariant Browning Sphere Multi 165 cm.

Drugie pytanie: Czy będzie możliwość kupna w razie "W" ?

 

Dojrzewa we mnie myśl na sprawienie sobie  pokrowca pod wędziska na rzekę, bo stary już poważnie wysłużony.

Do kij na jezioro, komercję mam Crestę :

https://sklepdrapieznik.pl/sklep/pokrowce-na-wedki-usztywniane/26454-pokrowiec-cresta-solith-feeder-protector-case-3-zip.html

I jestem z niego super zadowolony, ale chciałbym mieć teraz coś w "inny deseń", a te pokrowce Sphere wyglądają bardzo zacnie! B|

 

Mam nadzieję, że w razie pozytywnych odpowiedzi, będę mógł się do Ciebie "uśmiechnąć" w tej kwestii.:D:beer1:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpiszę sobie tylko "Swoje lekkie anse" Nie jestem fanem półsztywnych materiałów. WG Mnie, zachowują się nieprzewidywalnie i lubią pękać w tańszych wersjach. Bez miękkiej wyściółki wewnętrznej, raczej słabo widzę ochronę. Osobiście wybieram materiały miękkie, z wszytą pianką amortyzującą, niż tworzywa półsztywne. Raczej wątpię by seria Sphere była bublem, ale bardziej przemawia do Mnie Cresta sztywna. Na dziś, od kilku sezonów, stosuję Dragona, Miękkiego, izolowanego pianką między sekcjami, gdzie każda z nich ma własny suwak, co dla Mnie jest zaletą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tench_fan napisał:

Arturze mam pytanie.

Czy na Rybomanii w Poznaniu 2019 ma się rozumieć, będzie możliwość obejrzeć z bliska te pokrowce ?

Interesuje mnie wariant Browning Sphere Multi 165 cm.

Drugie pytanie: Czy będzie możliwość kupna w razie "W" ?

 

Dojrzewa we mnie myśl na sprawienie sobie  pokrowca pod wędziska na rzekę, bo stary już poważnie wysłużony.

Do kij na jezioro, komercję mam Crestę :

https://sklepdrapieznik.pl/sklep/pokrowce-na-wedki-usztywniane/26454-pokrowiec-cresta-solith-feeder-protector-case-3-zip.html

I jestem z niego super zadowolony, ale chciałbym mieć teraz coś w "inny deseń", a te pokrowce Sphere wyglądają bardzo zacnie! B|

 

Mam nadzieję, że w razie pozytywnych odpowiedzi, będę mógł się do Ciebie "uśmiechnąć" w tej kwestii.:D:beer1:

 

 

Będą w Poznaniu ale nie w sprzedaży tylko do obejrzenia 

Możesz kupić u nas w sklepie mamy w cenie promocyjnej 

Www.fish24.pl 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw sobie pooglądam i podotykam ;),  jak mi się spodoba to się zobaczy.

A po co masz ze sobą wozić z powrotem do Zielonej Góry Arturze :D:D, czyż nie mam racji ? :D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całej gamy nie widziałem tylko torby największej i torby na siatki,pokrowce sa bardzo fajne i ładnie wykonane jedyna sprawa jaka mi troche przeszkadzato pojedynczy zamek.Ale plan minimum mam wykonany

20181212_180604.jpg

20181212_180618.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne te pokrowce Brownig, a do tego długość jakiej szukam - co najmniej 165cm, ale ta cena... Tak wiem, za jakość się płaci, ale myślę, że przy moim użytkowaniu służyłyby do końca życia, lub nawet jeden dzień dłużej (więc trzeba będzie znowu coś kasy odłożyć ;))

Edytowane przez grych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...