Skocz do zawartości

Brudas nad wodą


waggler
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego w filmach w sumie profesjonalnych wędkarzy są oni przedstawiani jako brudasy, chodzi o odzież, ręce i sprzęt.

Przykład:

Nasz rodzimy Górecki też często "uświniony".

Taki styl teraz jest?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile razy ja słyszałem kumpla, który śmiał się, że polski wędkarz w moro z demobilu chodzi. Przynajmniej czyste, a nawet jeśli nie do końca, to brudu nie widać. 

Zachodni styl jest najwyraźniej inny. Wydali krocie na ciuchy, ale na pralnię już zabrakło. Brud tego faceta nie jest spowodowany wędkowaniem tego dnia, tylko tym, że łazi nad wodą w upierdolonych łachach od tygodni.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ArekH napisał:

Dziwię się, że firmy które są często przez takich wędkarzy reklamowane, nie reagują. 

To prawda. O ile jeszcze uwalone w zanęcie ręce potrafię częściowo zrozumieć, to brudne od tygodni ciuchy już nie. A to właśnie na tych ciuchach są logotypy producentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No ok, kamera dziś nie wybacza, przydałaby się częste mycie u tego Pana odzieży.

Co do Górka, hmmm, jakoś nie razi mnie aż tak bardzo, przy ilości gliny, przecierania, kombinacji alpejskich które robi nad wodą, szybkościowe łowienie, trudno zachować czystość będąc na rybach. To nie randka z dziewczyną (choć w jego przypadku z żoną) tylko łowienie ryb. Miałem przyjemność go spotkać z żoną i dzieckiem nad morzem, płynęliśmy tym samym rejsem ja z Matim, facet był czysty.
Helloł, na rybach można się ufajdać, wymieniamy ciuchy i jedziemy dalej.

Najważniejsze w tym wszystkim jest aby nie zostawić syfu po sobie i aby było czysto po wędkowaniu, a tutaj towarzystwo wędkarskie ma spory problem, no bo po co wziąć śmierdzące opakowanie po robalach na słońcu lub puszkę ze zgniłą kukurydzą jak można pierdolnąć w trzcinę, do wody czy zostawić na brzegu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Grendziu napisał:

facet był czysty

A jaki miał być? Przecież to rejs. Na filmach z domu też jest czysty.

Popatrz na jego spodnie

Uwalone od wycierania zanęty i to nie tylko akurat tego dnia, w którym łowił. Wystarczy przecież użyć ręcznika. Ma takie, z logo swojej firmy, jak i RIVE. Są w ofercie jego sklepu.

Ja Kacpra bardzo lubię, bo miałem okazję z nim zamienić parę słów, łowiliśmy na jednym lodzie. Przesympatyczny i inteligentny facet, ale spodnie, czy kombinezon mógłby mieć czyste :) Przynajmniej na filmach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bob Nudd też nie należał do czyściochów. Ten trend nie jest "nowy" i też mnie razi.

Dlaczego przedstawiają ich umorusanych w zanęcie? Może żeby pokazać, że naprawdę mieszali zanętę, złowili ryby coś jak na filmach rzeźnik w sklepie mięsnym zawsze ma poplamiony fartuch :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
14 minut temu, NPC napisał:

 rzeźnik w sklepie mięsnym zawsze ma poplamiony fartuch :P

Sama reklama wędlin już jednak jest perfekcyjna, czy robię off własnie :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...