Skocz do zawartości

FEEDER MARATON TEAM "dla Ryb" - 2019


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, ArekH napisał:

Daj spokój. mnie tam nie będzie w ogóle. to zareserwowane miejsce dla Ciebie. 

A czemuż to?

Nie odbieraj tego co napisałem zbyt dosłownie. :D:beer1:

Mnie zawody nigdy nie pociągały i raczej nie będą, pozostawiam je dla lepszych od siebie.

Jedyne co mnie skłania do uczestnictwa, to powrót nad fajna wodę i mam nadzieja okazja do ponownego spotkania z forumowym ( choć zapewne nie tylko) gronem.

Wynik to ostatnie co może się tam dla mnie liczyć, lecz możliwość ponownego spotkanie po zjeździe, będzie dla mnie bardzo kusząca.

Dlatego zażartowałem swego czasu, że powinny być dwa zjazdy w roku, tak aby można było spotkać osoby którym jeden termin nie pasuje.B|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tench_fan napisał:

A czemuż to?

Bo może to być puchar o zewłok Arunia!;)  Ale nie łudźcie się. Nie mam w zwyczaju się poddawać. Darkowi oddam Radka, bo to twarda sztuka. Noc, przetrwa spokojnie. Ja, najwyżej posędziuję. :icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ArekH napisał:

Darkowi oddam Radka, bo to twarda sztuka

A co mnie tak "oddajesz" łaskawco ;)

Skąd wiesz, że dam się oddać? Może ktoś inny zechce wziąć na siebie ciężar mojego towarzystwa. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
14 minut temu, ArekH napisał:

Nie to nieeee, Ja tam z @Grendziu chętnie powędkuję jak by co, bo zawodów też nie lubię. To domena @elvis i @stas1 oni mają żyłkę zawodniczą. 

Wygramy.  Nawet jak przegramy to i tak będziemy wygrani:champagne-2010:

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • Administrator
1 godzinę temu, Tench_fan napisał:

Poproszę o konkrety.

Jest już ustalony regulamin? Kto z forumowiczów się wybiera?

Jakby całość jest na głównej stronie, choć jest kilka zmian. 

Od poniedziałku będzemy prezentować listę sponsorów imprezy :)

HARMONOGRAM ZAWODÓW – SOBOTA 20 LIPCA 2019

godz. 9:30  - zbiórka zawodników;

godz. 10:00  - losowanie stanowisk;

godz. 10:30   - wejście na stanowiska;

godz. 11:45 - rozpoczęcie nęcenia;

godz. 12:00  SOBOTA  - rozpoczęcie zawodów:

godz. 12:00   Niedziela - koniec zawodów;

godz. 12:30 -  14:00  - ważenie ryb i podliczenie wyników;

godz. 14:00 - ogłoszenie wyników wręczenie nagród połączone z biesiadą przy ognisku.

Drużynowo będziemy łowić po jednej wedęce etz

Oprócz tego jest dużo pojedynczych osób, które dobierzemy przed zawodami. :champagne-2010:

Poniżej zmiany które napisałem na fejesie:

 

Uwaga w związku z licznymi zapytaniami i prośbami, jest kilka zmian w regulaminie, a  w szczególności:
1. Każdy zawodnik z drużyny będzie mógł łowić na jedną wędkę jednocześnie z partnerem.
2. W przypadku gdy jeden z zawodników z drużyny odejdzie ze stanowiska, dana osoba z drużyny będzie mogła łowić przez ten okres na dwie wędki.
3. Gdy na stanowisku nie będzie nikogo z drużyny wędki muszą być wyciągnięte z wody.
4. Dopuszcza się sygnalizatory brań.
5. Zawody mają charakter towarzyski i organizator zastrzega sobie do drobnych zmian w regulaminie tuż przed zawodami.

Resztę informacji znajdziesz na głównej stronie dlaRyb.pl.
My już nie możemy się doczekać a Wy?

Wiem, że @ArekHnie może bo nie ma urlopu, ale mam nadzieję, że dojedziecie, tzn inni... :icon_arrow1:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Grendziu napisał:

Wiem, że @ArekHnie może bo nie ma urlopu,

Jest Mi z Tym bardzo źle. Nie powinienem oceniać, ale mam to w dupie. Czym więcej w załodze młodzieży i kobiet, tym gorzej wygląda obsada zmian, szczególnie w miesiącach świątecznych i letnich. Nie rozumiem. W większości to młodzi ludzie, na dorobku, a wychodzi na to że zarobek, w święta dwukrotny, im zwisa. Musi tatusiowie i mamusie, bardzo wspierają swoje "niezależne' pociechy. 

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dziś i jutro odbieramy nagrody od sponsorów oraz puchary, łowisko gotowe, czeka na gości:champagne-2010:
@Marcel właśnie rozpakował paczkę od :221_see_no_evil:
5d2ef575a1018_DlaRyb_WWW_Reklama_Boczna(4).jpg.9095850b582af05d95ef3d441fa204b0.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...