Skocz do zawartości

Plecionka do feedera na kołowrotek


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli przy feederze jakość plecionki ma znaczenie jak przy spinie to już idąc w tym kierunku, raczej bym kupił coś lepszego.

Kurde, daliście mi do myślenia, ale z drugiej strony bawić się podkładami bo takiej plecionki 0.10 to z 500, jak nie więcej metrów bym musiał mieć, jak żyłki 0.20 wchodzi 300m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
51 minut temu, mav3rick napisał:

Jeśli przy feederze jakość plecionki ma znaczenie jak przy spinie to już idąc w tym kierunku, raczej bym kupił coś lepszego.

Kurde, daliście mi do myślenia, ale z drugiej strony bawić się podkładami emoji2357.png bo takiej plecionki 0.10 to z 500, jak nie więcej metrów bym musiał mieć, jak żyłki 0.20 wchodzi 300m

Podkład jakikolwiek zrób, chwilę przed możesz zmniejszyć grubość. 

A do spinna nie dajesz podkładu na oksy? 

@Grzes77ja rozumiem co napisałeś, ale Nihonto zmieniłem po 3 może 5 wyjazdach, a na Matrix będę łowić kolejny sezon, to nie lepiej zainwestować w pro, niż coś ciut gorszego, przecież w tym przypadku się spłaci tak czy tak wytrzymałością ?

To coś w stylu. Kupuje buty Nike, a nie Polsport, bo Nike wytrzyma 5 razy dłużej, a rachunek wyjdzie tańszy. 

Firmy od butów są tylko przypadkowe w przykładzie i nie chciałem nikogo urazić jak coś ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

To coś w stylu. Kupuje buty Nike, a nie Polsport, bo Nike wytrzyma 5 razy dłużej, a rachunek wyjdzie tańszy. 

Firmy od butów są tylko przypadkowe w przykładzie i nie chciałem nikogo urazić jak coś ???

Jakbyś kupił Sofixy, to byś dłużej pochodził i jaki lans :champagne-2010:

Kiedyś kupiłem na bazarze od jakiegoś Armeńca pletki 0,08mm 150m za 20zł i były bardzo dobre, tak więc moim zdaniem jak jest mega laska w bikini i założy Sofixy, to lepiej się prezentuje niż Ty czy ja w Nike :champagne-2010: (takie z dupki porównanie jak Twoje ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przy feederze jakość plecionki ma znaczenie jak przy spinie to już idąc w tym kierunku, raczej bym kupił coś lepszego.

Kurde, daliście mi do myślenia, ale z drugiej strony bawić się podkładami bo takiej plecionki 0.10 to z 500, jak nie więcej metrów bym musiał mieć, jak żyłki 0.20 wchodzi 300m
Ma znaczenie jakość plecionki. Jeśli założysz typowo spinngową to ją szybciej zdejmiesz jak zakładałeś. Najważniejszym parametrem jest jej zatapialność. Jeśli plecionka pływa lub ciężko ją zatopić to sobie daruj. Umęczysz się i szybko zrezygnujesz.
Ja mam raczej budżetowe plecionki mikado zarówno octa jak i nihonto.
Octa jest lepsza, bo ciszej przechodzi przez przelotki. Mam też pletkę. BROWNINGA i też daje radę.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
32 minuty temu, Grzes77 napisał:

Jakbyś kupił Sofixy, to byś dłużej pochodził i jaki lans :champagne-2010:

Kiedyś kupiłem na bazarze od jakiegoś Armeńca pletki 0,08mm 150m za 20zł i były bardzo dobre, tak więc moim zdaniem jak jest mega laska w bikini i założy Sofixy, to lepiej się prezentuje niż Ty czy ja w Nike :champagne-2010: (takie z dupki porównanie jak Twoje ?)

Każdy niech łapi jak lubi, ja wolę jakość nie ilość. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...