Skocz do zawartości

Rzeczy dla Nas ważne, nie określone w innych tematach.


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Przed wczoraj zrezygnowała jedna osoba, druga wczoraj, trzecia dziś. Nawet nie wiecie jak bardzo przypominamy sig ostatnio, klub wzajemnej adoracji,  a jak ktoś ma odmienne zdanie to jedziemy po nim. 

Takie samo odniosłem ostatnio odczucie, dlatego się na kilka dni "odłączyłem" i nic nie pisałem, mimo to miałem chęć również wysiąść z tej "łajby".

Moim skromnym zdaniem w tym (zupełnie zbędnym) temacie dot. wyczyn vs amatorka za wiele było ataków, przez co przewyższyliśmy SiG :(.

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Grzes77 napisał:

Takie samo odniosłem ostatnio odczucie, dlatego się na kilka dni "odłączyłem" i nic nie pisałem, mimo to miałem chęć również wysiąść z tej "łajby".

Moim skromnym zdaniem w tym (zupełnie zbędnym) temacie dot. wyczyn vs amatorka za wiele było ataków, przez co przewyższyliśmy SiG :(.

Byli tacy, co w tym przodowali.:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz częściej odnoszę wrażenie, że gdzie się nie pokażę, działam na ludzi jak płachta na byka. Nie rozumiem co jest pięć. Mam swoje lata i doświadczenie życiowe. Powinienem to wyczuwać. Z drugiej strony są tematy, gdzie konfrontacje następują z automatu i tu nie ma winy Forum. Jak nie odejdzie tedy ten czy inny, to zrezygnuje przeciwna strona. Trzecia strona jest taka, że jak bywa za grzecznie, pieprzy się farmazony o spijaniu z dzióbków. A jak się komuś już nazbiera, wali focha i odchodzi. Gdzie tu sens? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może za dużo wszędzie ja, emocjonalnego ja. Ktoś ma odmienne zdanie, pisze w sposób ogólny, skrótami myśliwymi i to w sposób rozumianymi przez siebie i to wszystko trzeba zrozumieć przyjąć bez odpisywania w sposób emocjonalny. To trudne, ale możliwe. A jak coś mnie w sposób dość mocny denerwuje jest dla mnie kontrowersyjne to czytam nie piszę jak w przypadku Owsiaka na forum.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Like 5
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać,że często wędkujesz i Ci ryby dobrze biorą,bo nerwów nie masz poszarganych. Większość tutaj nie umie łowić,to jest nerwowa,bo brań nie mają. :D Pozostałych cześciej można spotkać na takich forach niż na rybach.Ci zazwyczaj mają najwięcej do powiedzenia na temat łowienia ryb. :D I jak się potem tacy spotkają na takim forum to musi dojść do kłótni.To trochę tak jakby przekupka z bazaru,zajmująca sie glownie plotkami ,polemizowała o podstawach prowadzenia działalności gospodarczej z właścicielem jakiejś działalności gospodarczej.To tak,jakby członek Obrony Terytorialnej dyskutował o tajnikach wojaczki z dajmy na to...weteranem z Afganu albo Iraku.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Sołtys stan napisał:

Widać,że często wędkujesz i Ci ryby dobrze biorą,bo nerwów nie masz poszarganych. Większość tutaj nie umie łowić,to jest nerwowa,bo brań nie mają. :D Pozostałych cześciej można spotkać na takich forach niż na rybach.Ci zazwyczaj mają najwięcej do powiedzenia na temat łowienia ryb. :D I jak się potem tacy spotkają na takim forum to musi dojść do kłótni.To trochę tak jakby przekupka z bazaru,zajmująca sie glownie plotkami ,polemizowała o podstawach prowadzenia działalności gospodarczej z właścicielem jakiejś działalności gospodarczej.To tak,jakby członek Obrony Terytorialnej dyskutował o tajnikach wojaczki z dajmy na to...weteranem z Afganu albo Iraku.

Zauważcie sołtysie, że to była debata nie tylko dla zawodowców. To po pierwsze. A po drugie to każdy ma prawo do własnej wizji wędkarstwa i szuka w nim samorealizacji swoich oczekiwań i doznań. To jest hobby, i tylko hobby, i z założenia ma relaksować.  

Ps.

A jak ja sołtysie chodziłem na ryby, to Ty nawet jeszcze nie mówiłeś na ryby jiby. :P

Edytowane przez Jurek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ArekH napisał:

Postanowiłem założyć taki wątek. Niby mamy Bzdury i Pierdoły, ale niejednokrotnie miałem opory, by wiele rzeczy pod tym tytułem opisywać, przedstawiać, lub w ogóle pisać. Wrażliwsi użytkownicy, mogli by źle to odebrać. A przykładem jest poniższe. Dostałem prezent od przyjaciela. Piękna rzecz. Napracował się. @Tench_fan Dziękuję! Miał bym to nazwać bzdurą czy pierdołą? W życiu. Czuję się wyróżniony! :champagne-2010:

IMG_20190122_094938.jpg

Arku, w pełni rozumiem Twoje emocje. :beer1:
Widziałem, jakie są potrzebne działania, by @Tench_fan zebrał odpowiednie zdjęcia i zgody i przygotował taki fajny kalendarz. Gratuluję mu zapału i zdolności.
A Tobie Arku nie dziwię się, że się cieszysz. :P

Ja prostu mam nadzieję, że łączy nas pewna pasja i współpraca. A to już podstawa do zadowolenia. :champagne-2010:

 

W dalszej części wątku, pojawiły się informacje o niesnaskach na naszym forum. :(
Niech ten wątek pokaże, że można się cieszyć pracą i osiągnięciami innych, a jednocześnie rozumiejąc odmienne zdania.:icon_arrow1:

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sołtys stan napisał:

Jurek,ale mnie nie trzeba tego tłumaczyć.Ja to rozumiem. Przecież to nie ja się tutaj z takich banalnych powodów pokłóciłem :D 

Proszę doczytaj ps.:D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...