Skocz do zawartości

Rzeczy dla Nas ważne, nie określone w innych tematach.


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie otrzymałem bardzo smutną wiadomość. Dziś w nocy nagle odszedł do krainy wiecznych łowów mój serdeczny kolega, Konrad Grabowski.
Współtowarzysz wędkarskich wypraw, partner w drużynie, wspaniały wędkarz, ale przede wszystkim ojciec i mąż.
Mieliśmy wspólne plany na ten sezon , a najbliższe już w ten weekend....
Do zobaczenia po drugiej stronie.
5f3acef9a277d8a8dd32c0a1efa27bf4.jpg397e809ffcdcc58ae8b181dbc4037d0b.jpg953518a6b26fc2e02036ee9dafb2e0bf.jpg

  • Sad 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrazy współczucia Danielu - @elvis

Starcie kogoś bliskiego: kolegi, przyjaciela, członka rodziny zawsze towarzyszy ból.

Ulgę przynoszą wspomnienia wspólnych chwil które niosły radość.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na ostatniej zasiadce, przykrość mnie spotkała, straszna. poleciała do wody, szczytówka Medium, od mojego Korum feeder rod, 12ft.120g.  Jak by co? Potrafię dorobić szczytówkę. Robię to od 30 lat. Ale Korumy, są niemal nie łamliwe. Stąd zależy mi na oryginale. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie poradzę. Ale może właśnie dorabiana szczytówka obudzi wędkę? Ja tak miałem z Daiwą D-Fish, czy jakoś tak.

Dokupiłem potem jakieś ultra pickerki, ale żadna z firmowych szczytówek z tych wędek nie dorównuje samoróbce. :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Właśnie najprawdopodobniej wysiadł mi komputer a dokładnie twardy dysk, gdzie miałem wszystko, nieruchomości, mm, fundację qu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Grendziu napisał:

Właśnie najprawdopodobniej wysiadł mi komputer a dokładnie twardy dysk, gdzie miałem wszystko, nieruchomości, mm, fundację qu... 

Stacjonarka czy laptop?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Wiecie, że to już rok minął od śmierci naszego forumowego Jurka? Jak ten czas szybko leci.

Na SiG jeden z kolegow bardzo ładnie o Nim napisał cb3b7304d1072f266bb0b4fc96c8401e.jpg&key=fe75fe3dbdb868870bca4227c834f6db69946a33499e46723e34cac0ef52b93f

 

  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...