Skocz do zawartości

Rzeczy dla Nas ważne, nie określone w innych tematach.


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Kotwic napisał:

Ja prostu mam nadzieję, że łączy nas pewna pasja i współpraca

I tak jest Piotrze. To, że się poprztykamy, nie powinno mieć wpływu na ogólną atmosferę. Jak to @Grendziu mądrze napisał, na żywca uwagi na pewne sformułowania byśmy nie zwrócili. Napisane, budzą agresję. Nikomu się nie dziwię. Sam jestem narwańcem i napiszę nim pomyślę. Ale po czasie przemyślę i sam z siebie się śmieję. Nie przyszło by Mi do głowy się za długo na kogokolwiek gniewać. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nawet Arku dwa moje zdjęcia będziesz miał okazję podziwiać ;)

Postanowiłem założyć taki wątek. Niby mamy Bzdury i Pierdoły, ale niejednokrotnie miałem opory, by wiele rzeczy pod tym tytułem opisywać, przedstawiać, lub w ogóle pisać. Wrażliwsi użytkownicy, mogli by źle to odebrać. A przykładem jest poniższe. Dostałem prezent od przyjaciela. Piękna rzecz. Napracował się. [mention=876]Tench_fan[/mention] Dziękuję! Miał bym to nazwać bzdurą czy pierdołą? W życiu. Czuję się wyróżniony! :champagne-2010:
IMG_20190122_094938.jpg.d4541960bdafd142e2237f6da093b125.jpg
  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Może i nie dorosłem Moimi wpisami na forum, by Mnie tu jakoś wybitnie szanowano. Ale każdy wiek, ma swoje prawa. Mam dzieci, które wychodzi na to, że zamierzają mieć dzieci. Pewna młoda Dama i jej mą, Mój Syn, po cichutku, robią z nas dziadków. Mojemu Synowi i Synowej, szczęśliwego rozwiązania bardzo bym życzył. Dziadkami, mam nadzieję, w końcu zostaniemy! :champagne-2010:

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję. To super wiadomość!

Wspaniała zarówno dla przyszłych rodziców, jak i dziadków.

Czułem w kościach co się święci, gdy pisałeś o planach na niedzielę.

Naprawdę! B|

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwa mać. Nie czuję się aż na Dziadka. Nie zróbcie Mi gnoju z Foorum. Mam nowe życie na łbie. Już wiem skąd ten dobry obiadek jutro! :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...