Skocz do zawartości

Rzeczy dla Nas ważne, nie określone w innych tematach.


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Grzes77 @MrProper

i pozostali forumowi Przyjaciele :

 

Czytam Was , czytam. Ale :

1.Przeżywam b. ciężki okres zdrowotny,

2. Uniemożliwia mi to nieraz wszelką aktywność, w tym skupienie się dłużej, niż kilkanaście minut,

3.Nie uciekłem na żadne inne forum !

4. Ja nie obchodzę tych świąt w taki sposób, jak kościół katolicki.

5. W tym roku dla mnie świętem był piątek.

Ale serdecznie Wam wszystkim dziękuję za pamięć i życzę aby okres dla Was świąteczny , był wspaniałym przeżyciem.

Pozdrswiam wszystkich serdecznie !

  • Like 8
  • Heart 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Jurek napisał:

@Grzes77 @MrProper

i pozostali forumowi Przyjaciele :

 

Czytam Was , czytam. Ale :

1.Przeżywam b. ciężki okres zdrowotny,

2. Uniemożliwia mi to nieraz wszelką aktywność, w tym skupienie się dłużej, niż kilkanaście minut,

3.Nie uciekłem na żadne inne forum !

4. Ja nie obchodzę tych świąt w taki sposób, jak kościół katolicki.

5. W tym roku dla mnie świętem był piątek.

Ale serdecznie Wam wszystkim dziękuję za pamięć i życzę aby okres dla Was świąteczny , był wspaniałym przeżyciem.

Pozdrswiam wszystkich serdecznie !

W takim razie Jurku życzę szybkiego powrotu do zdrowia i sił abyś częściej sie tu udzielal

Nie potrafię tak motywować jak ty to czyniłeś w chwilach trudnych, ale mogę Ci tylko powiedzieć tyle, ze jak nam dasz kolejny powód do rozmyślań gdzieś sie podział - to jak zajada tam, to ino roz do rzici ci nakopia tak ze na stojąco bedziesz pisało te swoje wiersze pieronie jeden

czimej sie synek i godej czasem coś  do nos ????

Edytowane przez MrProper
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesołych i spokojnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Oby te dni były spokojne i bez zbędnych nerwów.
Christus Rex!



Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Długi Łikend. Jedni go mają, inni  nie. Jako Mod tego Forum, czuję się fajnie. Dołączyło do nas kilka nie tuzinkowych osób. Zajebiozka normalnie. Pawła mamy już od jakiegoś czasu. Teraz dołączył Adam. Witam Was chłopaki. Oby się dobrze i czasami ostro nam pisało. :champagne-2010: Edit. @Hotpoint Ja nawet nie znam Twojego imienia. o.O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...