Skocz do zawartości

Rzeczy dla Nas ważne, nie określone w innych tematach.


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, mała przykrość Mnie spotkała, mianowicie zgubiłem korbkę od kołowrotka SPRO Passion. Jeśli by ktoś takową posiadał lub cały kołowrotek na części, chętnie odkupię. Do swojego, choć już ciut przechodzonego mam sentyment i ciężko mi go odstawić do lamusa. 

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Wypadało by, bym powiadomił wszystkich Moich przyjaciół z forum, więc to czynię. Od niedzieli 13go, możecie już bez obawy dostania w mordę nazywać mnie dziadkiem, mężem babci, jak wam pasuje. Synowa, dzielna dziewczyna urodziła Nam człowieka:champagne-2010: Młoda Pani H.  to Laura. Babcia Ania, już w najlepsze poczuła się babcią.  :D Do mnie nadal to nie dociera. 

Resized_IMG-20191014-WA0002.jpeg

276561298894841125.jpg

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję przyjacielu. Chciałbym w Twoim wieku doczekać się wnuków, wtedy pamiętały by mnie z dobrych czasów. Gdy dziadek jest młody może wiele przekazać pozytywnego wnuczkom. Rodzice, nie mają takiej wiedzy i możliwości by przekazać co i jak, bo inaczej podchodzą do dzieci niż dziadkowie. Tak na marginesie to ja czekałem na syna 38 lat i mam nadzieję, że on nie będzie próżnował i ja zostanę dziadkiem przed 60-tką. Ja nie pamiętam moich dziadków, bo jeden odszedł gdy mój tata miał 8 lat, a drugi gdy ja miałem 4 lata. Wiem co piszę i Ci szczerze gratuluję :champagne-2010:

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
10 minut temu, cygan786 napisał:

Pochwalę się tutaj wynikiem mojej córki. To także po części mój mały sukces. Był stresik, ale poszło dobrze.3aec9feffd9a2f1b44eaa9d9e833c598.jpg

Będzie Cię kto miał na ryby przywozić i odwozić :beer-chugger:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...